ГістьП`ятниця, 27.04.2018, 09:50

ІНТЕЛЕКТ.UA


Партнерам

Головна » Партнерам [ ]

Проект Інтелект.UA запрошує до співпраці усіх небайдужих до розвитку дитячого винахідництва в Україні. Ви можете стати учасником, як телевізійної програми, яка виходить  в ефір на 5-му каналі, так і безпосереднім партнером юних винахідників у справі практичного втілення унікальних винаходів та розробок.

Серед юнацьких досліджень є надзвичайно цікаві та перспективні науково-технічні новації, визнані науковцями України та іноземними профільними фахівцями. Є розробки, які отримали передові місця на міжнародних виставках винаходів.


Партнери Інтелект.UA можуть не лише підтримати молоде покоління науковців, зробити вагомий внесок у розвиток української наукової думки, а й продемонструвати справжній статус соціально відповідальної компанії, про що нині дедалі частіше говорять у сфері успішного бізнесу.

Пропозиція Інтелект.UA передбачає декілька форматів співпраці. Утім, кожен може бути скоригований в індивідуальному порядку.

Пакет "Генеральний партнер проекту"

Пакет "Ексклюзивний партнер програми" - 1

Пакет "Ексклюзивний пратнер програми" - 2


Пакет "Партнер програми"Додаткову інформацію можна отримати за тел.   +38(050)2190049, або, написавши лист із  запитанням  на адресу intellect-ua@ukr.net


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Новини науки
Інформ-партнер
Наше опитування
Чи є в Україні бізнес, який підтримує дитячий інтелект?
Всього відповідей: 762
ПОДІЇ
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ПОШУК