Вітаю Вас ГістьНеділя, 22.04.2018, 03:52

ІНТЕЛЕКТ.UA


Головна » 2012 » Травень » 17 » 1300 українських "Ейнштейнів" у Києві боролись за золоті медалі
12:56
1300 українських "Ейнштейнів" у Києві боролись за золоті медалі
Альберт Ейнштейн у школі був двієчником. Але найчастіше погані оцінки він отримував через суперечки з учителями, за що вдома йому добряче перепадало. Шкільні успіхи дітей є предметом гордощів для їхніх батьків. А ось досягненнями наших наступних героїв може пишатися вся Україна. Олексій  Булавка, у якого  хист до математики та програмування, приїхав на конкурс Малої академії наук із Дніпропетровська. Хлопець виборов золоту медаль. Каже, йому найбільше подобаються змагання у фіналі, де сильні суперники.

Олексій Булавка, учень Малої академії наук

Тема моей научной работы звучит так: создание развивающей игры в веб среде. Игра создана специально для детей младших классов с целью обучить детей основам алгоритмизации и в какой то степени программирования. Известна сейчас проблема, что дети в основном с тягостью воспринимают продумывание собственных действий наперед. Игра обучает ребенка сначала полностью продумать все, что он будет дальше делать, а после этого начать делать.

Не лише  фортепіано, а й теореми -  захоплення Ігоря Мелкумяна з Луганська. Результати його математичних досліджень можна застосувати у криптографії для шифрування інформації. Бути слухачем МАН у родині Мелкумянів  -  уже  традиція.


 Ігор Мелкумян, учень Малої академії наук

У меня старший брат, он медик, учится в Медицинском университете. Он тоже выступал здесь в Малой академии наук, на два года старше,  взял первое место  и я  как бы пошел по его стопам. Это гениальный конкурс, я очень благодарен всем тем, кто его придумал, потому что помимо того, что здесь ученики показывают свои интеллектуальные способности, решают задачи , здесь еще проверяются способности выражать свою точку зрения, участвовать в научной дискуссии с умными людьми, членами жюри, профессорами.

Тетяні Гнатюк із Шепетівки Хмельницької області  золото дісталося за дослідження причин хвороб і смертей школярів. Анкетування, яке провела дівчина, показало, що учні мало рухаються і мало бувають на повітрі. Натомість  годинами просиджують за комп’ютерами.


 Тетяна Гнатюк,  учениця Малої академії наук

Я досліджувала функціональні резерви серцево-судинної системи підлітків.Учні проводили 30 присідань і ми  вимірювли в них частоту серцевих скорочень за перші 15 секунд першої хвилини відновлення і за 15 останні і потім обчислювали за окремою формулою.  Робили рекомендації, щодо способу життя, що  потрібно раціонально організувати свій час,загартовуватися

Протягом місяця в Києві змагалися близько тисячі трьохсот слухачів МАН. Це ті, що здобули першість на міських, районних і обласних конкурсах. Журі було дуже непросто. Бо діти креативні, з високим  рівнем підготовки. Тож у деяких секціях - по два переможці.


 Станіслав Довгий, президент Малої Академії наук

Для нас пріоритетом є об’єктивність і справедливість. Ми робимо все для того,  щоб жодного таланту не втратить, кожну дитинку, якщо вона навіть не з обласного, районного центру,  з якогось  села, допомогти їй проявити свої креативність, свій талант, для  того, щоб дати шанс у цьому житті. І якщо ви подивитесь по результатх нашого  конкурсу, то в основному, у нас рівномірно таланти розсіяні по Україні, нема такого  от, наприклад,  в Росії проводять конкурс "Крок в майбутнє” , то переможців з Москви там на порядок більше ніж з інших регіонів. У нас рівномірно.

Під час конкурсу діти зустрічалися з відомими вченими, поетами, політиками, космонавтами. Приміром, на секцію хімії та біології  приїхала Паскаль Жінон, яка працює в Національному науково-дослідному центрі Франції. Вона розповіла, що мріє
знайти спосіб виробництва екологічного пального, яке б  не забруднювало довкілля. І до цієї наукової роботи запрошує також молодих науковців.

Паскаль Жінон, співробітник Національного  науково-дослідного центру Франції, Інституту палива, аеродинамічного пального і довкілля

Я приїхала, щоб ознайомити  українських дітей, учнів Малої академії наук України, з новими видами біопального. Ми  вирощуємо мікроскопічні водорості і робимо з них пальне. Діти  слухали дуже уважно. Із   запитань, які вони ставили, я зрозуміла, що вони добре розуміються в проблемі  їх найбільше цікавить, яке майбутнє має Україна в галузі пального, зокрема,  біопального. Коли ці діти  виростуть, нафти більше у світі не буде. Їм доведеться жити з іншим пальним і разом з ученими всього світу  працювати над пошуком альтернативних видів пального.

А поки що слухачі Малої Академії продовжать навчання. Одні влітку стануть студентами вишів, багатьох чекають літні школи в найкращих наукових центрах.
Переглядів: 1029 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Новини науки
Інформ-партнер
Наше опитування
Чи є в Україні бізнес, який підтримує дитячий інтелект?
Всього відповідей: 762
ПОДІЇ
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ПОШУК