Вітаю Вас ГістьНеділя, 22.04.2018, 03:42

ІНТЕЛЕКТ.UA


Головна » 2012 » Грудень » 27 » Аргонська Національна лабораторія США стажуватиме українських юних науковців
11:38
Аргонська Національна лабораторія США стажуватиме українських юних науковців
Ілля Літкін –конструктор портативного аналізатора тріщин на поверхнях матеріалів. Його винахід уже зацікавив українських підприємців. Тепер юний «кулібін» вразив і американських науковців. Ілля – один із 30-ьох учнів Малої академії наук, які демонстрували свої роботи під час третього засідання українсько-американської робочої групи з питань науки і  технологій.

Оксен Лісовий – директор НЦ «Мала академія наук України»

Мала академія наук на це засідання попала внаслідок своєї ефективної багаторічної роботи з Європейським центром ядерних досліджень як система, яка здатна відібрати дуже якісних педагогів, дуже якісних дітей для навчання, стажування і інших форм обмінів з іноземними країнами, і даному випадку розглядались можливості обмінів зі США.

Все геніальне - просте. І робота Іллі Літкіна не виняток. Хлопець з’єднав мікроскоп зі своїм ноутбуком, розробив спеціальну комп’ютерну програму -  і все: найменші тріщини - на моніторі. Від уже діючих систем розробка Іллі відрізняється компактністю, багатофункціональністю та дешевизною.


Ілля Літкін – учень Малої академії наук України

Комп’ютерна програма, розроблена мною, допомагає розраховувати кількісні характеристики тріщин, тобто вона розраховує їхню довжину, загальну площу, кількість тріщин на одиницю площі і т.ін.

Прилад зацікавив і посла США в Україні Джона Теффта. Дипломат згадав, як свого часу починав шлях у бізнесі молодий Білл Гейтс – з невідомою на той час програмною оболонкою, яка змінила світ.


Джон Теффт – посол США в Україні

Мені дуже приємно було спостерігати за розробками молодих науковців, які я тут побачив. Молоді люди пропонують ідеї, які можуть перетворити світ. Потенціал розвитку великий, а нові погляди можуть змінити суспільство. Саме молоді люди з унікальними ідеями можуть це зробити.

Учні Малої академії представили гостям із-за океану ще кілька унікальних розробок у галузях матеріалознавства, інформаційних технологій, сільського господарства, біомедицини, космосу та екології.

Володимир Семиноженко - голова Державного агентства України з питань науки, інновацій та інформатизації
Головне, що мені сподобалося, що молоді люди дуже сміливо ідуть на розробку  конструкцій, на нові технологічні рішення, дуже перспективний розробляють програмний продукт для начебто звичайних речей.

Найкращі МАНівці отримали  відзнаку - дипломи. А ще такі, як Ілля Літкін, талановиті молоді та дорослі науковці зможуть стажуватися в одному з найкращих дослідних центрів планети.  Мала академія вже домовилася про співпрацю з Аргонською національною лабораторією у США.
Переглядів: 1143 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.0/2
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Новини науки
Інформ-партнер
Наше опитування
Чи є в Україні бізнес, який підтримує дитячий інтелект?
Всього відповідей: 762
ПОДІЇ
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ПОШУК