Вітаю Вас ГістьНеділя, 18.03.2018, 03:15

ІНТЕЛЕКТ.UA


Головна » 2012 » Червень » 14 » Безцінні острови вірутального простору
11:31
Безцінні острови вірутального простору
Тринадцятирічна Аня – капітан молодіжної команди з чудернацькою назвою «Розчави мене КАМАЗ». Грають у брейн-ринг та «Що? Де? Коли?», неодноразово здобували перемоги.  Щоб бути зразком для інших, дівчина має постійно поповнювати свою інтелектуальну скарбничку.

Ганна Пруцакова, учениця 7 класу

 Цей напрям  - «Що? Де? Коли?» - це не для розумних дітей, це для розвинених дітей. І тому, щоб потрапити у цей напрям, треба… не треба багато знати, треба багато розумітиАня каже: у сучасному Інтернет просторі - інформації купа. Але знайти те, що треба – непросто. Тож натрапивши на освітній портал «Острів знань», дівчина спершу його перевірила.


Ганна Пруцакова, учениця 7 класу

 Якось по телевізору я почула цікаву новину і захотіла перевірити, чи є ця новина на «Острові знань». І тому я туди зайшла і побачила, що вона є. це була новина про сіль у Лондоні, яку нібито збирають з людських сліз. І з цієї статті я вийняла набагато більше інформації, ніж з телевізіонного сюжету

Довірившись порталу, Аня часто шукає там потрібну інформацію. Таких як вона – аборигенів, тобто відвідувачів «Острова» буває до 35-ти тисяч щодня. А в період літніх канікул – іще більше. Дорослі вже давно зрозуміли: від Інтернету дітей  і за вуха не відтягти. Тож нехай хоча б проводять цей час із користю. Психологи підтверджують: освітні портали на зразок «Острова знань» - найкраща альтернатива.


Наталія Лук’янчук, психолог

 «Острів знань» якраз і є тим підґрунтям, де можна батькам час дитини не просто розважити, а ще й дати якусь певну користь. Тому що там дуже багато порад, якщо ви знаєте, там є і цікаві інформаційні повідомлення і дуже багато порад з того, що ти можеш робити – і психологічні, і фізичні. Можна навіть задавати питання дитині, щоб вона відшукала якусь певну інформацію і потім таким чином перевірити, що він був не в якомусь іншому місці блукав, а певний такий напрямок задавати

Останні кілька місяців школярі і їхні батьки готувалися до випускного балу. А ось учителям було не до свят – серед них «Острів знань» проводив конкурс. Щоправда, змагалися поки лише педагоги Оболонського району Києва.


Олена Яковина, науковий співробітник Інституту обдарованої дитини

 Були розробки – розробки уроків починаючи від молодших класів до старших класів, це були методичні розробки, допоміжні матеріали для проведення уроків. Також вони були дуже різноманітними – це були зошити, робочі зошити. Це навіть були свого роду методички як проводити ті чи інші лабораторні заняття з різних предметів. Це були навіть свого роду відгуки на підручники, якими користуються, зібрання підручників

Близько тисячі найкращих учительських робіт опубліковано на сайті. Для педагогів це неабияка підтримка під час атестації. Проект був пілотним, але зважаючи на гарні результати, розробники планують вивести його на всеукраїнський рівень. До речі, ним зацікавились і науковці з-за кордону: щодня серед аборигенів можна помітити поляків, росіян, італійців. Адже українська педагогіка завжди викликала інтерес, і тільки-но у неї з»явився свій острів, «туристів» побільшало – і домашніх, і іноземних.
Переглядів: 812 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Новини науки
Інформ-партнер
Наше опитування
Чи є в Україні бізнес, який підтримує дитячий інтелект?
Всього відповідей: 762
ПОДІЇ
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ПОШУК