Вітаю Вас ГістьСубота, 24.03.2018, 18:52

ІНТЕЛЕКТ.UA


Головна » 2013 » Листопад » 21 » Бізнес шукає нових ідей та голови, які їх створюють
13:17
Бізнес шукає нових ідей та голови, які їх створюють
Перший хліб спекли помилково 7500 років тому в Єгипті. Стародавній кухар випадково залишив на ніч у печі суміш борошна й води. На ранок із подивом побачив м’яке тісто. З якого і зробив смачну випічку.Зараз в аграрному бізнесі жодних випадковостей - все продумано до дрібниць - від вирощування насіння та обробітку землі - до транспортування врожаю за тисячі кілометрів. Великі холдинги обробляють понад  300-та тисяч гектарів - а це більше за площу таких країн, як Люксембург або Бахрейн. Для управління компаніями-гігантами потрібні унікальні знання та навички, яких академічна освіта дати не може. Тому бізнес розпочинає полювання за розумними головами.

Жанна Дуффіна – керівник корпоративних шкіл агрохолдингу

Якщо згадати себе в 11-му класі, коли ви вибираєте, куди піти, куди вступити, яку професію обрати, у вас не має жодного досвіду жодних практичних знань, на що вам опиратися? І тому такі зустрічі дійсно важливі для того, щоб дитина мала більший вибір. Тому що більше знань, це завжди більший вибір.

Сьогодні на одне робоче місце претендують одразу десятеро українців. Але тільки  одиниці з мільйона шукачів праці можуть змінити обличчя бізнесу, розуміють в агрохолдингу. Історія ж знає приклади, коли одна людина змінювала не лише окрему компанію, але і світ.

Ім’я цієї людини відоме всім. Стів Джобс - геній IT індустрії, який змінив уявлення людей про комп’ютер, музичний плеєр, мобільний телефон. Він створив корпорацію Apple, але потім пішов з неї. Компанія почала занепадати, аж поки до неї зі свіжими ідеями не повернувся засновник. Зараз Apple - одна з найдорожчих корпорацій на планеті. А ім’я Джобса стало синонімом інновації та успіху.
Українські підлітки також марять успіхом Джобса. Готові його здобувати за будь-яку ціну. Але спершу намагаються зрозуміти - як же той бізнес працює. Для цього не лінуються ходити на зустрічі до спеціалістів і розпитувати їх про все.


Марина Сандуленко – учениця Малої академії наук України

Сюди ж прийшла більша частина учнів, які будуть скоро випускатися, та іти кудись вступати до ВУЗів. І це дуже цікаво, тому що ти отримуєш відповідь на запитання, куди ти можеш піти працювати, після того, як ти закінчиш свій ВИШ. Адже хочеться одразу закінчити і піти працювати та мати гарну заробітну платню.

Марина - учениця Малої академії наук. Як і багато її колег, може і хоче пропонувати свої уміння та навички підприємствам. У школярів уже чимало готових проектів - це і виробництво біопалива, й удосконалення збиральної техніки та потужностей для зберігання врожаю.
Але якщо Марина нині зосередила свою увагу на фізиці, то економіст Роман Панченко не проти спробувати себе в агробізнесі.


Роман Панченко – студент КНЕУ ім. В.Гетьмана

Поразило то, что долгое время у меня складывались стереотипы, что нереально для нашей страны развитие аграрного комплекса. После сегодняшней лекции я понял, что мы имеем очень большой потенциал, большие возможности, и я верю что даже сегодня мы можем содержать целую Европу, кормить ее.


Людмила Степаненко координує відразу три освітні проекти для молодих українців – «Майбутній професіонал», ТеоПракт та Клуб професійного розвитку. Вже проведено 107 зустрічей для 2-х тисяч учнів та студентів. Компанії охоче беруть найкращих до себе - спершу на практику, а потім і на роботу.


Людмила Степаненко – керуючий проектом «Майбутній професіонал»

Компанії дуже серйозно до цього відносяться, з дітьми працюють провідні спеціалісти. Це комерційні директори, це керівники відділів, які працюють дві-півтори години. Не тільки розказують, що треба знати, уміти, щоб попасти в цю компанію, а дають практичні поради, що на сьогодні треба підтягнути. Можливо знання мов, можливо професійні навички.

Випускники після закінчення ВИШу доволі сміливі у своїх запитах щодо очікуваної платні. Хочуть отримувати мінімум 8 тисяч гривень. Та щоб бажання збігалися з можливостями, потрібно мати практичні навички. А головне - новаторство та наполегливість, якої, приміром, забракло   винахідникові Віку Міллсу . 1961-го його ідею виробляти одноразові памперси для дітей  просто висміяли. Але зараз вони - найголовніший помічник для молодих батьків.
Переглядів: 884 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Новини науки
Інформ-партнер
Наше опитування
Чи є в Україні бізнес, який підтримує дитячий інтелект?
Всього відповідей: 762
ПОДІЇ
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ПОШУК