Вітаю Вас ГістьПонеділок, 23.04.2018, 04:54

ІНТЕЛЕКТ.UA


Головна » 2014 » Січень » 2 » Брейн-ринг за "Золотий мозок"
14:59
Брейн-ринг за "Золотий мозок"
Школярі активно обговорюють зображення скелета тварини на рентгенівському знімку. Це завдання брейн-рингу, фінал якого відбувся нещодавно в Києві. І хоча до фіналу дійшли найкращі, вони все ж не дають правильної відповіді. А на рентгені - скелет мавпи. Змагаються у  «Відкритій природничій демонстрації» три школи:  з Києва, Шостки та Тельманового. А кожна команда - це шість старшокласників, які до цьогорічного фіналу пройшли два  відбіркові тури.Ігор Чернецький -  керівник Інтернет – турніру «Відкрита природнича  демонстрація»

В турнірі взяли участь 536 команд зі всіх регіонів України це діти від 7 до 11 класу. Фінал складався з 5 блоків, блок фізика, блок  астрономія, блок біологія, блок географія і блок хімія це умовний поділ на блоки  на кожний блок виділяється одне питання і відповідь  на питання повинна бути знайдена протягом п’яти хвилин проте самі запитання …. вони є між предметними.Як і в брейн-ринзі, команди мають дати  правильні відповіді. Особливість цього турніру -  можна  користуватися Інтернетом, підручниками та енциклопедіями. Але там лише підказки. Адже всі запитання – практичні.


Оксен Лісовий– директор НЦ «Мала академії наук України»

Коли звучить запитання у формі загадки, коли ми бачимо явище у вигляді фокусу і говоримо поясніть це явище. Ми залучаємо дітей до наукового пошуку, пробуджуємо їхній азарт до наукового пошуку, друге, ми навчаємо дітей користуватися інформаційними ресурсами

На цьогорічному фіналі організатори влаштували справжню пінну феєрію, природу якої і намагалися пояснити школярі. А парасолька, термометр та мірна склянка допомогли командам у визначені сонячної константи.

Перше місце та титул «Золотий мозок» виборює команда «Компас», майже цілком дівчача – в ній лише один хлопець. Між іншим, капітан - теж  дівчина і таким складом вони не лише показали чудову гру, але й довели, що не тільки хлопці здатні перемагати. Участь у змаганнях ця  команда бере вже втретє.

Артем Скороход – учасник команди «Компас»  (Донецька обл..)

Конкурс мені дуже сподобався такий склад команди мені дуже подобається також зі всіма дівчатами я гарно спілкуюсь, доволі цікаво було готуватись, хоча мені подоб аються експерименти тому це було дуже цікаво.

Третю сходинку займає команда «Сузір’я». А друге місце - в «Зірки 1»,  яка вже кілька років проходить у фінал. Її учасники кажуть, що набутий досвід допоможе наступного року, і вже дають поради майбутнім командам.


Мельников Олег - учасник команди «Зірка 1» ( м. Київ)

Треба  працювати в команді треба підтримувати одне одного треба доповнювати  одне одного.

Показали свої знання на конкурсі не лише фіналісти, але й глядачі.  За правильні відповіді отримали подарунки:  веб-камери, флеш пам'ять та мп3 плеєри. А переможці конкурсу, команда «Компас», повезли до рідної школи великий сучасний телевізор.


Переглядів: 1060 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Новини науки
Інформ-партнер
Наше опитування
Чи є в Україні бізнес, який підтримує дитячий інтелект?
Всього відповідей: 762
ПОДІЇ
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ПОШУК