Вітаю Вас ГістьПонеділок, 23.04.2018, 05:00

ІНТЕЛЕКТ.UA


Головна » 2012 » Березень » 23 » "Червоні" експерименти
11:00
"Червоні" експерименти
З давніх часів вважали,  що саме у крові - душа. А тому казали, що крапля червоної рідини навіки єднає людей. Нею змащували чоло тяжкохворих і немовлят, бо вірили, що це дає енергію.  Зараз таких експериментів з кров’ю немає. Та вивчення загадкової  субстанції триває.
Наші предки вважали: очистити кров можна лише тоді, коли в людини буде чиста аура. Біоенергетик Аліна Войтенко каже, ці методи використовують і дотепер.  Щоб  привести в рух енергію організму – їй потрібен вогонь. До речі, свій дар лікування  Войтенко успадкувала від предків і вдосконалила в китайському монастирі. Розповідає – може визначати рівень гемоглобіну. Але сьогодні чимало пацієнтів мають проблеми не зсідання крові.Аліна Войтенко, біоенерготерапевт

Действительно к нам обращаются пациенты с такими проблемами. Сегодня очень к сожалению в большом количестве мы имеем всевозможные виды анемий. С этим часто приходят и когда мы работаем, то мы работаем полностью со всем организмом.

Нетрадиційними  методами  людство лікувалося споконвіку. І лише після того, як у 17 столітті  Вільям Гарвей відкрив два кола кровообігу, медики наважилися на переливання  крові.

1667 року у Франції людині вперше перелили кров від ягняти. Хворий мав ускладенння, але вижив. Щоправда, інших пацієнтів вилікувати в такий спосіб не вдалося. У 18 столітті зрозуміли, що не вся кров сумісна. І лише  через 200 років  австрієць Ландштейнер та чех Янський встановили, що є 4 групи крові. Це стало проривом у медицині. 

Людмила Заневська, головний лікар Київського міського центру крові

 Універсальна кров – скажемо так універсальний донор – це донор з першою резус від’ємною групою крові. Це на випадок форс-мажорних обставин, коли немає де взяти. Це єдина кров, яка не містить антигенів

Сьогодні в усьому цивілізовному світі є банки крові, де містяться запаси безцінної рідини. За часів Союзу  люди охоче здавали кров: отримували за це пристойну премію, дефіцитні продукти та вихідні. Сьогодні  інші стимули. Отримують лише  звання почесного донора України. Якщо  безкоштовно здадуть  вісімнадцять літрів крові – сорок разів по 450 мілілітрів.


Людмила Заневська, головний лікар Київського міського центру крові

 Донор перед здачею крові завжди проходить відбір. Він здає аналізи крові, печінкові проби, його оглядає терапевт, питає, чи немає захворювань хронічних, які можуть інфекційні захворювання. Зараз навіть татуювання – це теж є протипоказом, тому що під час татуювання можна занести – якщо нестерильною голкою – інфекцію. Гепатити, туберкульоз, легеневі захворювання, захворювання кишково-шлункового тракту.

На такому обладнанні можна миттєво зробити основні аналізи  та визначити, чи підходить для переливання донорська кров.
Петро Вербицький досліджує її вже понад тридцять років і каже: сьогодні техніка надає широкі можливості - можна навіть фільтрувати , якщо забагато лейкоцитів. Але якщо у донора знижений рівень гемоглобіну – його кров не підійде хворому. Тож найнеобхідніше устаткування в лабораторії – гемоглобінометр. Але такі установки – стаціонарні й досить дорогі.


Петро Вербицький, головний лікар Київського обласного центру крові

 Застосування приладу швидкого визначення гемоглобіну дуже важливо. Особливо це важливо в умовах роботи виїзних бригад по заготівлі донорської крові. Такі бригади є в кожному центрі. Кожен центр потребує декілька таких приладів

Ці процедури Артур Яценко, який має  рідкісну кров  четвертої групи з негативним резусом,  проходить ще зі студентської лави. Зізнається, раніше робив заради грошей, сьогодні просто хоче допомагати людям.


Артур Яценко, донор

 Коли мені телефонують дівчата з реєстратур, то вони говорять, що дівчинка там три роки потребує твою групу, твої тромбоцити. Якщо можливо, то приїдь будь-ласка здай
Медики зазначають: сьогодні в Україні немає дефіциту донорської крові. Статистики не оприлюднюють – заборонено наказом МОЗ та СБУ. Але зізнаються: кілька років тому справді різко поменшало охочих здати кров. Та  банк укомплектований. Втім, якщо розглядати світовий донорський ринок, можна казати про нестачу крові. Саме тому   науковці мріють про  створення  замінника.

Нещодавно британські вчені створили штучну кров зі стовбурових клітин. Вони отримали  мільярди червоних кров’яних клітин першої групи з негативним резус-фактором. У найближчі два роки планують експериментувати на людях: вводити невелику кількість штучної крові здоровим добровольцям. Якщо результати будуть вдалими, в найближчі десять років переливання такого аналога  стане звичайною справою.
Учені не припиняють пошуків. Нещодавно зробили припущення про існування ще двох, досі невідомих, груп крові, носіями яких найчастіше є цигани, європейці та японці, і дуже рідко – американці. Втім кров приховує ще багато таємниць.  А тому, кажуть медики, нові знання молодих науковців, і нові способи її дослідження, зокрема й гемоглобіну, людству дуже потрібні.

Переглядів: 1743 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Новини науки
Інформ-партнер
Наше опитування
Чи є в Україні бізнес, який підтримує дитячий інтелект?
Всього відповідей: 762
ПОДІЇ
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ПОШУК