Вітаю Вас ГістьВівторок, 20.03.2018, 16:40

ІНТЕЛЕКТ.UA


Головна » 2012 » Серпень » 30 » Чому виходить з ладу побутова техніка?
20:16
Чому виходить з ладу побутова техніка?
Торік  українці накупили побутової техніки на 35 мільярдів гривень. Але, за статистикою, вже в перші два роки  використання кожен десятий прилад  виходить з ладу. Основна причина поломок – недотримання господарями вказівок з експлуатації, кажуть майстри-ремонтники. Втім, є ще й форс-мажорні фактори.
Очень часто узлы приборов выходят из строя потому, что параметры нашей электросети не всегда стабильны. Перепады напряжения предусмотреть на заводе фактически невозможно. Поэтому детали и перегорают.
Ярослав Мазура у ремонті побутової техніки вже 12 років. Через його руки пройшли і пральні машини, і магнітофони, електроплити, праски, мікрохвильові печі. Каже, найчастіше виходять з ладу блоки живлення. Ці поломки тягнуть за собою руйнування інших деталей. Але нерідко трапляється і заводський брак.

Ярослав Мазура – головний інженер ТОВ «Побуттехсервіс»

Технологии у нас не совершенны и везде есть свои допуски, где-то в большую сторону, где-то в меньшую сторону, которые вследствие эксплуатации со временем теряют свои свойства. И этот элемент выходит из строя. В зависимости от того, где этот элемент стоит, могут выйти из строя от банального предохранителя, до сложной интегральной микросхемы.

Одна з причин заводського браку – помилка у визначенні  опору деталі. На виробництві за дотриманням усіх параметрів стежить людина. Якщо вона десь недодивиться і показники опору будуть відхилятися від норми, прилад під час роботи нагріватиметься і швидко перегорить.


Ярослав Мазура – головний інженер ТОВ «Побуттехсервіс»

Измерение сопротивления производится омметром. Его точность, по советскому ГОСТу, составляет плюс-минус... На сегодняшний день на рынке появляются приборы китайского кустарного производства, о которых даже нельзя сказать, показывают ли они правильно или неправильно.

Вартість дешевого китайського приладу – 40-50 гривень, за точний доведеться викласти кілька тисяч. Тимчасом, усього за півсотні гривень можна буде придбати вимірювач Олександра Загарії. Мікроконтролер з операційною системою знадобиться не лише на промислових виробництвах, але й у невеликих ремонтних майстернях.  Адже якщо не  буде помилок у визначенні опору, техніка  служитиме довше.
Переглядів: 1103 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Новини науки
Інформ-партнер
Наше опитування
Чи є в Україні бізнес, який підтримує дитячий інтелект?
Всього відповідей: 762
ПОДІЇ
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ПОШУК