Вітаю Вас ГістьСубота, 17.03.2018, 09:23

ІНТЕЛЕКТ.UA


Головна » 2014 » Квітень » 27 » Цьогорічна конференція молодих вчених вчених ICYS принесла Україні кілька нагород
17:39
Цьогорічна конференція молодих вчених вчених ICYS принесла Україні кілька нагород

Три бронзи, спеціальний приз та медаль за найкращий постер–такі результати виступу української команди в цьогорічній конференції молодих учених ICYS. Четверо школярів репрезентували в сербському Белграді свої винаходи. Напередодні змагань наша «наукова візитка» провела в Києві репетицію та дістала настанову на перемогу.
 

 

 

Володимир Камишин, директор Інституту обдарованої дитини НАПН України
 З кожним роком звичайно ми набуваємо все більшого і більшого досвіду і здається, що рівень підготовки наших дітей, учасників краще рік від року. Про це свідчить також той перелік нагород, які вони виборюють від року до року.

 

Лідія Захарук із Чернівців – єдина в команді, хто мав досвід участі у конференції ICYS. Цього року вона здобула бронзу за складну і «нежіночу» роботу з фізики: розкрила секрети диска Ейлера. Її колежанка Ольга Пашковська крім бронзи привезе в Україну ще й медаль за постер.

На конференції дівчина представила новий тест-метод аналізу повітря на вміст наночастинок, які є шкідливими для людини. Засновано його на використанні пилкових зерен  хризантеми. Ольга демонструвала розробку на ось такому макеті збільшеної наночастинки.
 

Ольга Пашковська, учасниця  ICYS-2014
 Нормальні методи індикації наночастинок в повітрі потребують доволі коштовного обладнання, дуже дефіцитного та залучення висококваліфікованих фахівців, а наш метод він обходиться без висококваліфікованих фахівців і коштовного обладнання.

Третя бронза - у Віктора Куриленка за новий метод очищення води. Спеціальний приз виборов Влад Дзюба з Дніпропетровська. Він розробив комп’ютерну програму, яка передбачає повені.
 

Влад Дзюба, учасник ICYS-2014
Чтобы смоделировать что-то, нужна карта высот, которую просто получить используя приложение Гуглпленет и плагин к нему. Вводятся слои, карта земли, карта воды и запускается программа. Также нужна карта осадков, чтобы модель была правильной»

Наші призери змагалися з такими ж розумниками із 16-ти країн. Цьогорічний конкурс виявився непростим не лише через конкуренцію, а й через політичну ситуацію в Україні. ICYS мав проходити в Харкові, але його перенесли до Белграда. Потрібні були фінанси, щоб наша команда могла взяти участь у змаганні.
 

 

Владислав Шелоков, представник БФ Костянтина Кондакова
 Ми будемо висловлювати ініціативу і робити все для того, щоб наші українські молоді науковці, наукові діти щоб вони себе реалізовували не тільки на території нашої держави, а й на території інших держав в рамках роботи конкурсів. Однак ми їх закликаємо і дуже просимо повертатись в Україну і свої знання застосовувати саме в Україні на користь України»

 

Саме з такими намірами повернулися наші переможці із Сербії. Медалі, які вони привезли, важливі, як ніколи раніше. Адже здобувши їх, школярі довели: незважаючи на скрутні часи, українська наука не здає передових позицій.

Переглядів: 659 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Новини науки
Інформ-партнер
Наше опитування
Чи є в Україні бізнес, який підтримує дитячий інтелект?
Всього відповідей: 762
ПОДІЇ
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ПОШУК