Вітаю Вас ГістьПонеділок, 19.03.2018, 00:19

ІНТЕЛЕКТ.UA


Головна » 2013 » Січень » 3 » Державна премія в галузі освіти опинилась на "Острові"
13:41
Державна премія в галузі освіти опинилась на "Острові"
Цей інтернет-портал створений як освітня соціальна мережа, щоб  об’єднати учнів, педагогів та батьків. На сайті немає рефератів, шпаргалок, лише необхідні відомості – 10 тисяч документів, статей, новин. Усе, що тут з’являється, ретельно перевіряють працівники ресурсу. Саме тому на порталі і немає жодних порушень авторського права, жодного байта шкідливої або небезпечної для дитини інформації.  Сайт уже сьогодні охоплює всю Україну. А щоб він функціонував без боїв, комп’ютерники переписували програмне забезпечення аж 4 рази. За створення та роботу «Острова знань» розробникам навіть вручили  нагороду - Державну премію в галузі освіти.Віктор Камишин – директор Інституту обдарованої дитини України

Ми його закладали в формаційному плані як середовище, в якому буде цікаво всім. І щоб там була не тільки навчальна інформація: алгебра, математика, хімія, а були і розваги, була можливість спілкування, були відповіді на ті запитання, які діти не можуть поставити своїм батькам, були консультації психологів, медиків, юристів тощо. І щоб була ця інформація, звичайно ж, цікава і вчителям, щоб вони мали можливість її отримувати, спілкуватися один з одним. Розміщувати свої матеріали, розробки уроків, методичні рекомендації, отримувати офіційну інформацію на цьому порталі.

Станіслав Довгий – президент НЦ «Мала академія наук України»

Державна премія в галузі освіти присуджується лише другий рік. Усього в Україні - 84 тисячі кандидатів наук, 14400 докторів наук, і лише 46 лауреатів Державної премії в галузі освіти. Безумовно, це дуже почесно як для колективу персонально кожного, так і для Малої академії наук, Інституту обдарованої дитини, Інституту телекомунікацій НАНУ.
Переглядів: 1413 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Новини науки
Інформ-партнер
Наше опитування
Чи є в Україні бізнес, який підтримує дитячий інтелект?
Всього відповідей: 762
ПОДІЇ
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ПОШУК