Вітаю Вас ГістьСубота, 24.03.2018, 18:54

ІНТЕЛЕКТ.UA


Головна » 2012 » Жовтень » 5 » Дитячий аерокосмічний університет навчає будувати космоходи
09:30
Дитячий аерокосмічний університет навчає будувати космоходи
З невеликої купки деталей вже за кілька діб створять прототип справжнього марсохода. Його розробили не конструктори та інженери НАСА, а звичайні школярі. Щоправда, вони навчаються в незвичайному університеті – українсько-німецькому аерокосмічному, який було створено два роки тому, щоб підтримати і розвинути здібності школярів до математики, інформатики, природничих наук та техніки.

Станіслав Довгий – президент Малої академії наук України

Сьогодні друга сесія, осіння. Німецькі школярі будуть здивовані нашим рівнем підготовки. Програма, підготовлена працівниками МАН, дасть можливість  як німецьким дітям, так і нашим підвищити свій рівень, свою кваліфікацію. Але найголовніше завдання спільних проектів – це пізнання світу. Ми бачимо, що діти знайомляться з іншою країною, пізнають своїх однолітків, друзів, спілкуються.

Нудних лекцій тут немає. Заняття більше схожі на конференції. Діти ставлять запитання - лектори доповідають. Але найцікавіше – конструювання. Юля Музиченко - в одній із команд проекту. Разом з нею працюють і українські і німецькі школярі. Хтось узявся за паяльник, хтось пише для  робота комп’ютерні програми.


Юлія Музиченко – учениця 11 класу Артемівської ЗОШ

Це дуже захопливе заняття. Мені цікаво тут займатися, оскільки це розвиває логічне мислення, моторику, креативне мислення і вміння працювати в команді.

Із цих мікросхем та деталей виріс справжній робот. Школярі вдихнули в нього життя: навчили ходити і виконувати різні команди.


Олександр Яковенко – науковий співробітник НТУУ «КПІ»

Данный робот будет программироваться на языке Си. То, что они спаяют, можно заставить отъехать ровно на 90 сантиметров вперед. Мы говорим, насколько ему нужно поехать, он туда и поедет. Вернуться, развернуться, влево, вправо. И самая последняя программа – он может поехать по заданной траектории.

Найцікавіше, кажуть викладачі, спостерігати за роботою учнів з різних країн. Бо шкільні програми в Україні та Німеччині різняться між собою.  


Андреас Тальмайєр – учитель фізики (Німеччина)

Підготовку дітей не можна дуже чітко порівняти, тому що є свої особливості тут, і там. Адже в нас різна системи шкільної освіти. В Німеччині дуже рано відбувається диференціювання: в одній школі викладається більш інтенсивно математика, в іншій історія.

Друга сесія промайнула на одному диханні – школярі відвідали конструкторське бюро Антонова, побували на Міжнародному авіаційно-космічному салоні «Авіасвіт-ХХІ». І насамкінець представили роботи, над якими працювали в міжсесійний період.

Переглядів: 1046 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Новини науки
Інформ-партнер
Наше опитування
Чи є в Україні бізнес, який підтримує дитячий інтелект?
Всього відповідей: 762
ПОДІЇ
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ПОШУК