Вітаю Вас ГістьПонеділок, 23.04.2018, 04:56

ІНТЕЛЕКТ.UA


Головна » 2012 » Травень » 18 » Електронні оцінки в он-лайн-щоденник
12:25
Електронні оцінки в он-лайн-щоденник
У Давній Греції щовечора на морському узбережжі збиралися філософи - обговорити різні справи і посперечатися. Свої бесіди вчені мужі називали – сколе, що в перекладі означає «дозвілля». З їхньої легкої руки навчальні заклади в цілому світі стали іменуватися школами. Але сьогодні для дітей школа –  серйозна робота, яку з одного боку контролюють педагоги, а з другого – батьки. Як налагодити  постійний зв’язок між ними, знає молодий науковець із Чернігівщини Василь Горбаченко. Він зізнається  - кілька років тому вдавався до хитрощів, щоб приховати від батьків свої  оцінки. Сьогодні хлопець посерйознішав і вважає: дорослі мають знати про шкільні справи дітей.
Василь Горбаченко – учень Малої академії наук та 11 класу гімназії імені Пантелеймона Куліша міста Борзна Чернігівської області. Розробив проект інтернет-системи для інформування батьків про шкільне життя їхніх дітей.

Василь Горбаченко, учень Малої академії наук України

 Система створена для того, щоб здійснювати дистанційний зв»язок між батьківським колективом та педагогами. На цій сторінці зараз є список класів і список скорочений учнів, статистичні дані на кшталт середньої оцінки по школі, також є сторінка новин школи ,в якій вона наприклад може публікувати результати спортивних змагань тощо.

Щоб дізнатися про все це, батькам досить витратити кілька хвилин на реєстрацію себе і дитини в системі. А тоді, заходячи в
будь-який час, можна перевіряти оцінки, дізнаватися новини та отримувати інформацію про батьківські збори. А вчителям, у свою чергу, потрібно буде витратити до десяти хвилин на день, щоб виставити оцінки зареєстрованим учням. Василь переконаний: це невелике навантаження для педагогів, враховуючи, що водночас вони спілкуються з батьками.
Навчальний заклад отримує персональну сторінку із унікальною URL адресою та сервісами «Електронний журнал»,  «Події», «Новини» та іншими.
Для обслуговування системи досить одного адміністратора: він розміщуватиме новини, оголошення тощо.
Оцінки в електронний журнал виставлятиме сам учитель лише зареєстрованим учням. Батьки на власній   захищеній сторінці одержуватимуть інформацію, яка стосується тільки їхньої дитини.
Система може працювати як з однією школою, так і з усіма навчальними закладами. Якщо вона стане розгалуженою, до роботи потрібно буде залучити регіональних керівників – фахівців із галузі освіти, які здійснюватимуть загальну модерацію сайту.

Василь Горбаченко, учень Малої академії наук України

 Коли проходить реєстрація дитини ,то користувач ,який зареєстрував становиться якби її власником – це не дуже звучить з боку людських стосунків, але об»єкти на сайті – це в принципі є так. І після цього їй доступні налаштування конкретно цієї дитини, вона може вибрати її тип – по стандарту її тип являється приватним і після цього вже ніхто не може добавити її в список своїх слідкувань

Захистити від зловмисників систему не важко, каже Василь. Тут може виникнути інша проблема: як уберегти її від двієчників.
Часто такі школярі всіма «правдами й не правдами» прагнуть приховати від батьків погані оцінки, а про збори просто не повідомляють.

Василь Горбаченко, учень Малої академії наук України

 Ті хто добре учаться – ті хто можуть ,воно їм якби особо і не потрібно, а ті, хто погано учиться то вони полюбому це зробити не зможуть. Якщо навіть здійснюється якби не спроба, а викрадається наприклад, пароль адміністратора школи, то все одно адміністратор школи зможе сконтактувати з регіональним керівником».

Система готова до дії. Василь уже отримав на неї патент, тож тепер хоче викласти для вільного користування. Каже: послуга буде безкоштовною. Єдине, що має зробити школа, - зареєструватися та знайти відповідальну особу. Певних витрат потребує лише популяризація проекту. З-поміж інших він вирізняється тим, що забезпечує швидкий та безперебійний доступ, пояснює розробник. Для завжди зайнятих дорослих - це унікальний сервіс: не встаючи з робочого місця за кілька секунд дізнатися про
шкільні справи свого чада.
Переглядів: 1341 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Новини науки
Інформ-партнер
Наше опитування
Чи є в Україні бізнес, який підтримує дитячий інтелект?
Всього відповідей: 762
ПОДІЇ
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ПОШУК