Вітаю Вас ГістьПонеділок, 23.04.2018, 05:05

ІНТЕЛЕКТ.UA


Головна » 2012 » Квітень » 5 » Фінальний етап інтелектуального змагання МАН
13:39
Фінальний етап інтелектуального змагання МАН
Більш як 120 вундеркіндів відкрили у столиці фінальний етап найпотужнішого інтелектуального змагання України - конкурсу Малої академії наук. Юні філософи і географи, або, як їх охрестили дорослі науковці, - ті, що вивчають небо і землю, виборювали звання найкращого. А серед них, між іншим, не хто-небудь, а майбутній голова держави. Сьогодні він досліджує проблеми моралі в інформаційному суспільстві.

Дмитро Томіленко, учень Малої академії наук України

 Великий наплив інформації, відкритий доступ до неї спричинює певну таку духовну кризу, адже людині несформованій особистості досить складно фільтрувати оцей величезний потік інформації, її надмірність і відбирати саме те, що потрібно для неї Буду дев’ятим президентом України в 2035 році»

Більш практичну колегу Дмитра Юлію хвилюють глобальні проблеми людства. На прикладі свого рідного Харкова дівчина аналізує, як впливають великі міста на клімат Землі.


Юлія Цехмістрова, учениця Малої академії наук України

 Місто створює особливий острів тепла. Не тільки наше місто, а й по всьому світу. Тому що всього в світі нараховано 412 міст-мільйонерів і це дослідження важливо для будь-якого великого промислового міста, як в Україні, так і в світі

Юні дослідники, як і представники «великої»  науки, не лише докопуються до глибин проблеми, а й пропонують шляхи її розв’язання. А тому медалі – для них не стільки нагорода, скільки можливість реалізувати свої ідеї.


Оксен Лісовий, директор Малої академії наук України

 Цього року переможці отримають пільги на вступ до вищих навчальних закладів у вигляді додаткових балів до загальногорейтингу. Як показує наша практика всі ці діти вступають стовідсотково у ВУЗи, у ті які хочуть, незалежно від того, одержали вони ці додаткові 20, 30, 40 чи 50 балів чи не одержали

До Києва вундеркінди дісталися, подолавши два бар’єри – міський та обласний етапи. Втім у столиці конкуренція найбільша. Тож, щоб підтвердити своє лідерство, потрібно не тільки подати роботу, а й відповісти на всі запитання журі та написати контрольну з профільного предмету. Триватиме інтелектуальний марафон місяць, і за цей час майже 1300 школярів продемонструють свої досягнення в усіх напрямках науки.
Переглядів: 1430 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Новини науки
Інформ-партнер
Наше опитування
Чи є в Україні бізнес, який підтримує дитячий інтелект?
Всього відповідей: 762
ПОДІЇ
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ПОШУК