Вітаю Вас ГістьП`ятниця, 27.04.2018, 09:42

ІНТЕЛЕКТ.UA


Головна » 2012 » Березень » 29 » ICYS - міжнародне випробування вундеркіндів
13:38
ICYS - міжнародне випробування вундеркіндів
Страх – найперший ворог ораторів. А особливо, якщо вони – школярі та ще й учасники міжнародної конференції молодих учених. Цьогоріч долати невпевненість та виборювати перемогу менш як за місяць у  Нідерландах будуть  дванадцять українських розумників.
Міжнародна конференція молодих учених «ICYS», яка працює з 1993-го року,  - це  індивідуальні змагання  з фізики, математики, інформатики та екології для учнів  14-18 років. Учасників оцінює незалежне  журі з різних країн. Офіційна мова  – англійська. Підготовкою нашої  команди займається Інститут обдарованої дитини та Мала академія наук.
Зараз учасники активно готуються. Наставники дають поради, зокрема й щодо тОго, як подолати страх виступу перед публікою.


Владислав Поліхун, спеціаліст  з комунікацій

 Можно просто встряхнуть плечи, можно выйти пройтись и сделать какое-то физическое движение. Если у человека трясется тело и руки и боится что вот-вот я выйду на сцену – это способ выхода адреналина из организма. Соответственно можно использовать какой-то другой выход адреналина – например, пробежаться по лестнице

Бігати сходами для зняття стресу на цьогорічній дев’ятнадцятій конференції школярі будуть недовго. Адже кожному учасникові виділяють 15 хвилин на виступ – 10 – на захист і ще 5 – запитання від журі. Оскільки дискусія - лише англійською, мовне питання – найгостріше. Саме тому із 28-ми охочих поїхати на конференцію відібрали меншість.

Наталія Поліхун, заввідділом підтримки обдарованості та міжнародної співпраці Інституту обдарованої дитини

 Складно було дуже відібрати дітей, були дуже серйозні роботи, високого рівня,але мова все ж була недостатня, щоб виступати на міжнародній конференції і проводити наукові дискусії. А от рівень науковості, я думаю, що в цьому році дещо вищий, тому що ми відібрали саме переможців Малої академії наук, тобто ці діти захищались уже не перший рік»

Наставники  взаємодіють з учасниками в он-лайн режимі: слухають доповіді, ставлять запитання, дають поради. Крім того, багато спілкування  телефоном  та електронною поштою.


Юлія Стрєлкова, науковий співробітник Інституту обдарованої дитини

 Очень часто ребята знают свои работы, но представить ее не могут, потому мы провели тренинги в этой категории для того, чтобы их уровень подготовки был как можно выше

10 квітня учасники приїдуть до Києва, де з ними проведуть генеральну репетицію. А цьогорічне змагання в Нідерландах триватиме тиждень: організатори обіцяють крім самого конкурсу  ще й  пізнавальну програму для дітей.
Переглядів: 1353 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Новини науки
Інформ-партнер
Наше опитування
Чи є в Україні бізнес, який підтримує дитячий інтелект?
Всього відповідей: 762
ПОДІЇ
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ПОШУК