Вітаю Вас ГістьП`ятниця, 27.04.2018, 09:47

ІНТЕЛЕКТ.UA


Головна » 2014 » Квітень » 1 » ICYS - пошук нових "мозкових клітин" планети
11:32
ICYS - пошук нових "мозкових клітин" планети

Ось ця установка – портативний опріснювач води. З її допомогою щодоби можна отримувати до півтори тонни рідини, а це десята частина місячної потреби пересічної київської родини. Автор розробки  - український школяр Михайло Литовченко. Цією установкою він залишив позаду багатьох провідних інженерів планети. Бо його опріснювач не лише не витрачає енергію не переробку води, але ще й сам виробляє Кіловати.
Живитиме установку для опріснення спеціальний модуль для перетворення енергії хвиль. Собівартість опріснювача потужністю півтора кубометри на добу – 20 тисяч доларів, тоді як країни Близького Сходу витрачають на це сотні мільйонів доларів. З  допомогою установки  окрім питної води можна додатково отримувати ще 500 кіловат годин електроенергії на місяць.

Михайло Литовченко - учень 10-А класу КНЗ «Хіміко-екологічний ліцей» м.Дніпропетровська
Это проект, в котором ставится цель опреснение воды с помощью использования так называемой чистой энергии или же зеленой энергии. Принцип действия основывается на обратном осмосе.

 

Через Інтернет Михайло презентує свою роботу  науковцям  Інституту обдарованої дитини.  З цього  спілкування розпочинається підготовка до міжнародної конференції молодих вчених - ICYS, на якій хлопець покаже свою установку світу. Литовченко  в складі української команди. До речі, в режимі  он - лайн для  молодих науковців проведуть  ще не один тренінг.

Наталія Поліхун – заввідділу міжнародного співробітництва Інституту обдарованої дитини  
Це буде робота психологів з дітьми. Це будуть певні онлайн вебінари трішечки тренінгового характеру, це буде робота науковців саме з наукових знань. Це буде робота з фахівцем з захисту інтелектуальної власності. І безпосередньо психологічний тренінг – тренінг по захисту робіт.

 

Наталія Бєльская – заступник начальника відділу діагностики обдарованості  ІОД
Прежде всего, что нас интересует, это стрессоустойчивость, поскольку практически для все эта ситуация защиты это большой стресс. Каждый подросток будет иметь индивидуальную консультацию с психологом. Беседа, наблюдения, тесты, отработка слабых мест, укрепление стрессоустойчивости.

 

Українська команда - це 6 молодих науковців. Обирали майже з сотні талановитих школярів, які подали заявки. І хоча цьогоріч Айсіс буде в Україні- його головна умова  - презентація роботи  англійською мовою,  незмінна.
Цьогорічний конкурс проходитиме у   квітні. Він 21-й за ліком.  2014-го – обдаровану молодь з 24-х країн планети вітатиме Сербія. Саме там розгорнуться справжні баталії з фізики, математики, інформатики та екології.
В українській команді і Оля Пашковська з Чернівців. Дівчина вже довгий  час досліджує вплив наночастинок на організм людини. Розробила і власний метод їх підрахунку концентрації в середовищі.

 

 

Ольга Пашковська - учениця 11 класу Чернівецького ліцею №3
Суть методу у тому, що наночастинки здатні проникати через мембрану клітин, спричинюючи мутацію ядер білків, та пошкоджуючи ДНК, що модна побачити за допомогою звичайного світлового мікроскопу.

 

Зараз дівчина доопрацьовує свою роботу і підтягує англійську мову. В  Інституті обдарованої дитини вчать, як правильно презентувати свої проекти. кажуть, цьогоріч українська команда сильна як ніколи. А підготовка допоможе обійти суперників.
 

Наталія Поліхун – заввідділу міжнародного співробітництва Інституту обдарованої дитини  
Безумовно – це змагання. При чому змагання, з минулого року, у двох виглядах – це буде і постерний захист роботи, і традиційно – це буде захист перед членами журі, тобто в двох цих номінаціях ми будемо змагатися з представниками інших країн, за медалі, за призи.  

 

З минулорічного конкурсу, який проходив в Індонезії, українська команда привезла 5 бронзових нагород. Плюс спеціальний приз за найкращий постер і приз від спонсорів.

 

Переглядів: 825 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Новини науки
Інформ-партнер
Наше опитування
Чи є в Україні бізнес, який підтримує дитячий інтелект?
Всього відповідей: 762
ПОДІЇ
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ПОШУК