Вітаю Вас ГістьВівторок, 20.03.2018, 16:38

ІНТЕЛЕКТ.UA


Головна » 2013 » Грудень » 27 » «Intel Еко» та «Intel Техно» - відбір найкращих учнів
12:09
«Intel Еко» та «Intel Техно» - відбір найкращих учнів
У 20-х роках минулого століття журналіст Едвард Скріпс та зоолог Вільям Емерсон Ріттер заснували організацію Science Servise, щоб інформувати суспільство про останні досягнення науки. Почали випускати журнал, а також започаткували науковий конкурс для школярів. Засновники й гадки не мали, що за сімдесят років він набере міжнародного масштабу та виплекає 20 Нобелівських лауреатів. Сьогодні цей конкурс, відомий як «Intel ISEF», щороку дає путівку в життя півтори тисячі школярів.
Тетяна Нанаєва, директор освітніх програм Intel в Україні

Це має бути дослідження за минулий рік, це має бути дослідження, яке має бути представлене на постері, це має бути якщо розробка технічна – це теж має бути представлена, а тут головне лише, щоб діти представляли не завчений текст, щоб вони розповідали у форматі інтерв'ю

Це вимоги до учасників конкурсу національних етапів конкурсу в Україні. Змагання проходять за двома напрямками – технічним та екологічним, що виокремлюються у два самостійні конкурси – «Intel Техно» та «Intel Еко».

Але найголовніша умова – дослідження мають бути зорієнтовані на практику. Саме такою була робота Анни Ємець, яку дівчина представляла на попередньому конкурсі.


Анна Ємець, учасниця конкурсу «Intel Еко» в 2013р.

 Работа у меня была интересная, очень выгодная для Украины, это была переработка твердых сплавов, то есть твердые сплавы ,которые уже выбросили, никому не нужны я перерабатываю, получаю очень дорогостоящие металлы – это вольфрам, он стоит 70 тысяч долларов за тонну, а я получаю за 7 тысяч долларов тонну

З цією роботою Анна пройшла всі етапи конкурсу: подала заявку із тезами, яку розглянули заочно, потім приїхала на очний етап до Києва і, здобувши перше місце, відправилася на фінал до Америки. Там призового місця не завоювала, але виграла гранд на навчання. Коли повернулася  - підписала

контракт з українським заводом на впровадження власної технології. Зацікавлених у своїй розробці знайшов на конкурсі ще один фіналіст  - Дмитро Войтех.

Дмитро Войтех, учасник конкурсу «Intel Еко» в 2013р.

 Я пытался создать дешевое и очень эффективное устройство для домохозяйств, которое могло бы генерировать энергию, накапливать и передавать построить такой себе энергетический интернет. Я пообщался с людьми, которые показали мне, как можно усовершенствовать мою работу в дальнейшем. Писали мне сообщения, что это интересно, расскажите о своей работе»

«Intel Еко», в якому брали участь Анна і Дмитро, в Україні проводиться з 2005 року, а «Intel Техно» - з 2010. Щорічно на фінал до Америки відряджаються по три учасники з кожного конкурсу. За цей час здобуто понад 20 нагород. Між іншим, охочих взяти участь у наукових перегонах рік у рік стає більше. Наразі організатори збирають заявки.


Тетяна Нанаєва, директор освітніх програм Intel в Україні

 Другого жовтня було офілійовано ці конкурси, поновлена філіація на міжнародному участі, проголошено міністерством освіти і науки, вся ця інформація відкрита, вона на сайтах ,оголошено отримання заявок на конкурси

Заявки прийматимуть і розглядатимуть до кінця грудня. У лютому запросять переможців на другий етап до Києва, де і сформують гідну команду, яка представить Україну на фіналі найпрестижнішого міжнародного наукового конкурсу в Америці.


Переглядів: 1199 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Новини науки
Інформ-партнер
Наше опитування
Чи є в Україні бізнес, який підтримує дитячий інтелект?
Всього відповідей: 762
ПОДІЇ
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ПОШУК