Вітаю Вас ГістьПонеділок, 19.03.2018, 00:06

ІНТЕЛЕКТ.UA


Головна » 2014 » Березень » 18 » Intel відбирає в Україні найкращих науковців
12:17
Intel відбирає в Україні найкращих науковців
За статистикою цією хворобою страждає майже 90 відсотків людей, хоча у міжнародній класифікації її не існує. Це дисбактеріоз або порушення мікрофлори організму. Аби його позбутися, потрібні пробіотики – нині їх безліч. Які є найбільш дієвими та як їх добувати знає фіналіст конкурсу «Інтел-еко Україна» Арсеній Гордейчик.

Арсеній Гордейчик, фіналіст конкурсу «Інтел-еко Україна»

 Ми виділили чотири штами дикі з коров’ячого молоко зкислого та сиру, дослідили їхні пробіотичні  властивості на основі цих досліджень ми зробили висновки, що два штами є найбільш перспективними для побальшого використання  і можуть допомагати людям лікувати дисбактеріоз»

Про чудодійні пробіотики вже скоро Арсеній розкаже на фіналі конкурсу в Америці. Між іншим проекти, які стосуються здоров’я людини, на конкурсі – в особливій пошані. З огляду на це один із партнерів конкурсу - благодійна фундація «Відкриті серця України» - цього річ започаткувала для міжнародного   Intel ISEF спеціальну премію – інноваційні пристрої для здоров’я людини.


Євген Полтенко, виконавчий директор благодійної фундації «Відкриті серця України»

 Так як наша фундація значну увагу приділяє охороні здоров»я, розвитку цього напрямку, ми вважаємо що подібна нагорода буде спонукати, підтримувати молоді таланти не тільки з України, а й з усього світу працювати в напрямку, пошуку інновацій, які б допомагали рятувати життя людей.

Щоб отримати цю премію та інші нагороди конкурсу, потрібно ретельно готуватися до змагання. Від національного етапу до фіналу всього два місяці, тож конкурсанти не збираються гаяти час.


Ксенія Жуковська, фіналістка конкурсу «Інтел-еко Україна»

 Буду говорити по-англійськи - багато перекладати

Ксенія – єдина дівчина в українській команді. На фінал до Америки повезе дослідження з генетики, яке високо оцінили українські науковці.  А от її колега Віктор Дорохін  представлятиме нашу державу  від імені «Інтел-техно».


Віктор Дорохін, фіналіст конкурсу «Інтел-Техно Україна»

Нами был разработан трехмерный мир, в котором все основано именно на образовании – допустим, есть виртуальная школа, библиотека, театр. Пользователи могут ходить, общаться, решать задачи, учавствовать в экспериментах.

Комп’ютерні технології – ще один перспективний напрямок на фіналі конкурсу. Про це знає фіналіст Олександр Лойко, який не просто створює 3D-моделі, а й вміє маніпулювати ними за допомогою жестів.  Олександр бере  участь у змаганнях уже два роки поспіль. Друга спроба дала йому путівку у фінал, а ще  - впевненість у собі.


Олександр Лойко, фіналіст конкурсу «Інтел-Техно Україна»

 Сам процесс подготовки к конкурсу – довольно длительный процесс. Вы должны создать работу, научиться ее представлять красиво, также быть коммуникабельным.

Як гідно виступити в Америці на фіналі Intel ISEF, шістьом конкурсантам розкажуть організатори і педагоги, адже із командою будуть проводити спеціальні тренінги напередодні поїздки. Про підготовку наших фіналістів ми розкажемо у наступних випусках "Інтелект.UA".
Переглядів: 690 | Додав: Admin | Рейтинг: 1.3/3
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Новини науки
Інформ-партнер
Наше опитування
Чи є в Україні бізнес, який підтримує дитячий інтелект?
Всього відповідей: 762
ПОДІЇ
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ПОШУК