Вітаю Вас ГістьНеділя, 22.04.2018, 03:41

ІНТЕЛЕКТ.UA


Головна » 2014 » Січень » 3 » Іонізація повітря, як секрет довголіття
14:46
Іонізація повітря, як секрет довголіття
Азербайджанський чабан Ширалі Муслімов увійшов до книги рекордів Гіннеса як найстаріший чоловік на планеті – він прожив 168 років, його молодшій дочці на той час було лише  30 років. Секрет такого довголіття –  місцевість, де він мешкав – у горах, на висоті 2000 метрів, де кришталево чисті вода і повітря. А ось відомий радянський конструктор авіадвигунів Олександр Мікулін прожив 90 років у мегаполісі. Його секрет – теж гірське повітря, яке він відтворював удома завдяки електроприладу – іонізатору.
Віталій Корчак, лікар

Аэроионизация это собственно говоря тот процесс,  который мы можем наблюдать в лесу после грозы и когда говорят: в воздухе озон – это фактически образование на фоне разряда электрического тех же аэроионов, аэроионов кислорода – собственно самых полезных аэроионов – это аэроионы кислорода.

Аероіони – частинки повітря, що мають електричний заряд. Їхній вплив на організм у 30-х роках минулого століття вивчив Олександр Чижевський. Він установив: повітря без аероіонів як їжа без вітамінів – призводить до хвороб і передчасного старіння. Достатня їх кількість - у горах, у лісі, біля водоспадів тощо. А щоб наситити ними повітря у приміщеннях, Чижевський створив спеціальну лампу – іонізатор.


Олександр Іванько, лікар

 В связи с нашим образом жизни, с урбанизацией, в связи с достаточно большой насыщенностью в воздухе вредных веществ – пыли, газа, во многих городах, мегаполисах это даже смог. Количество тех необходимых аэроионов – отрицательно заряженных частиц, которые встречаются в норме и к которым организм привык наш для протекания жизнедеятельности, для нормальных физиологических процессов, их не хватает – достаточно малое их количество в единице объема воздуха – на сегодняшний день это в сотни, а то и тысячи раз меньше необходимого количества

Необхідна кількість – це від 400 до 50 тисяч. Щоб забезпечувати аероіонами організм, слід регулярно відвідувати гірські курорти. Якщо такої можливості немає – курорт можна організувати вдома. Саме це і зробив школяр із Черкащини Микола Олефіренко, створивши ось цей прилад.


Микола Олефіренко, учень Малої академії наук

Його достатньо підключити до струму і під дуже великим струмом 16-25 тисяч вольт, струм іде до голочок і скидаються негативно заряджені іони в повітря. І так само відбувається іонізація повітря

Свій іонізатор Микола створив за прототипом лампи Чижевського, але спростив схему, зробив портативним, до того ж здешевив – ціна приладу 30 гривень. А все тому, що для конструювання молодий науковець використав деталі зі старого комп’ютера, телевізора та радіо.


Микола Олефіренко, учень Малої академії наук

Площа іонізації до 10 метрів квадратних – це звичайна кімната житлова. Вихід іонів – це один на 106 сантиметрів кубічних, коефіцієнт – це концентрація і рівень видалення мікрочастинок – це 0,001 мікрон – ці негативно заряджені іони поглинають мікропилинки і осідають

Своє творіння Микола жартома називає «кактус» - через зовнішню схожість із пустельною рослиною. Зазвичай, коли працює за комп’ютером, ставить його поряд – так захищає себе від негативного впливу техніки. Микола підкреслює: використовувати прилад треба дозовано: кілька разів на день по 20 хвилин. З ним погоджуються дорослі науковці і попереджають: зловживати застосуванням іонізаторів не варто.

Андрій Яригін, старший науковий співробітник Інституту гігієни та медичної екології НАМНУ

 При этом может образовываться вредный такой озон. Озон тут же окисляет азот и образуется углекислый азот. Поэтому применять ионизаторы нужно рассчитывать их мощность в том плане, что ионизаторы нужно применять в зависимости от объема помещения, от вентиляции помещения

Науковець Андрій Яригін зазначає: між увімкненим іонізатором і людиною відстань має бути щонайменше метр. Те, що прилад слід вимкнути, можна відчути: у роті з’являється металевий присмак. Але якщо користуватися іонізатором у міру – від нього лише користь.


Олександр Іванько, лікар

 Метод ионизации широко используется в лечении многих заболеваний дыхательной системы, сердечно-сосудистых, заболеваний обмена веществ в организме. Своим действием аэроионы способствуют нормализации этого обмена, улучшению работы многих тканей и клеток»

Не тільки лікарі, а й біоенергетики схвалюють використання іонізаторів. Але зазначають: очищуючи повітря на фізичному рівні, не варто забувати і про духовний. Адже часто буває, що людина незатишно почувається у приміщенні без видимих на те причин. Насправді ж, у кожної кімнати є своя енергетика.


Аліна Войтенко, біоенерготерапевт

Атмосферу помещения создают очень многие факторы: это месторасположение, это люди, которые работают в этом помещении, потому что каждый приходит со своим настроением. Люди приходят с какими-то мыслями – не всегда позитивными»

Для очищення енергетики приміщення також є різні засоби. Змінити енергію будинку можна і за допомогою солі  або свічки, зазначає Аліна Войтенко.


Аліна Войтенко, біоенерготерапевт

 Вдоль плинтуса в своей квартире, в комнате, посыпать обыкновенную каменую соль и дать ей полежать дня 2-3. Есть поверье, что она в себя вбирает негативную енергетику, как сорбент такой работает и потом хорошо собрать эту соль – то ли пылесосом, то ли веником в совочек и смыть полы. Можно почистить свечкой – можно просто свечу зажечь поставить в комнате, а можно пройтись вдоль периметра – вдоль стены по периметру со свечой горящей в руке и в общем-то это тоже очень хорошо помагает»

Такі нескладні ритуали можна виконувати і вдома, і в офісі – це ті місця, де ми проводимо найбільше часу. І важливо, аби нам було там комфортно. Про деякі речі можемо подбати самі, а інколи на допомогу приходить наука. Приміром, молодий науковець Микола Олефіренко планує викласти схему свого іонізатора в мережі Інтернет, щоб кожен охочий міг сконструювати такий прилад і таким чином подбати про здоров’я – своє і близьких.
Переглядів: 1189 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Новини науки
Інформ-партнер
Наше опитування
Чи є в Україні бізнес, який підтримує дитячий інтелект?
Всього відповідей: 762
ПОДІЇ
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ПОШУК