Вітаю Вас ГістьСубота, 24.03.2018, 18:54

ІНТЕЛЕКТ.UA


Головна » 2014 » Квітень » 13 » Як міжнародні наукові перемоги змінюють долі юних винахідників України
22:15
Як міжнародні наукові перемоги змінюють долі юних винахідників України

Через низьку успішність у школі батьки одного з найбагатших нині людей – Біла Гейтса – водили його на консультації до психіатра - аж поки якийсь із педагогів не розгледів у дитині таланту до програмування і порадив зосередитись на цій дисципліні. Приклади, коли щасливий випадок перетворює безнадійного двієчника на успішного дослідника і громадського діяча, знає і вчителька інформатики Людмила Булигіна. Один з її вихованців після участі в міжнародному конкурсі Intel ISEF змінив своє ставлення до науки.
 

Людмила Булигіна, вчителька інформатики
 Не дуже він любив ходити до школи, не дуже вчився і вже сказав: ну так буде. Але коли він поїхав на цей конкурс, коли він побачив тих дітей – це ж спілкування з дітьми іншого рівня, коли він з ними спілкувався, він повернувся і сказав: знаєте, що я хочу сказати – в школі вчитися дуже легко

 

Як змінюється життя і світогляд школярів після участі в міжнародних конкурсах – обговорювали організатори таких змагань та колишні учасники. У декого зміни – кардинальні. Як от в Олександра Оленєва: 5 років тому він брав участь в Intel ISEF, сьогодні вже сам – координує цей конкурс в Україні та у країнах СНД.

Олександр Оленєв, учасник конкурсу Intel ISEF 2009р.
 Мені це відкрило нові можливості, я побачив, де я можу застосувати свої сильні сторони та як допомогти таким же учням як і я сам пройшов через цей процес, я знаю, як себе треба поводити в тих чи інших ситуаціях, я їм даю поради, як правильно спілкуватись з журі

 

 

Реалізацію проекту, який приніс Олександрові перемогу, він поки що відклав на майбутнє. А ось Гарік Мелкумян, котрий на міжнародних конкурсах представляв свої медичні розробки, навіть і через 5 років  продовжує дослідження в цій сфері. Також провадить активну громадську діяльність.
 

Гарік Мелкумян, учасник конкурсу Intel ISEF 2008 р.
 Это позволило сегодня мне стать главой международной организации студентов-медиков и также мы занимаемся международными программами, международными образовательными программами, студенческими обменами

Організатори національного етапу одного з найбільших міжнародних конкурсів Intel ISEF зазначають: приклади Олександра і Гаріка – показові. Схожі історії мають усі 34 конкурсанти, які протягом 10 років представляли Україну у фіналах в Америці і здобули 21 нагороду. Цікаво, що всі вони підтримують дружні і робочі стосунки з організаторами змагань.
 

Тетяна Нанаєва, директор освітніх програм Intel в Україні та СНД
 Ми залучаємо їх до наступних проведення національних турів і конкурсів. Вони у нас є членами юніорського журі по-перше, вони проводять майстер-класи для наступних поколінь дітей, тобто вони наче навчають, як презентувати своє дослідження, як відповідати на питання, як аргументувати, як доводити свою думку і вони завжди з нами.

 

Самі ж науковці, які побували і учасниками, і суддями на міжнародних змаганнях, упевнено стверджують: як би не склалася доля  після участі в конкурсах, але досвід, емоції та нові зв’язки  - формують їх амбітними, енергійними та успішними людьми.

Переглядів: 793 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Новини науки
Інформ-партнер
Наше опитування
Чи є в Україні бізнес, який підтримує дитячий інтелект?
Всього відповідей: 762
ПОДІЇ
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ПОШУК