Вітаю Вас ГістьП`ятниця, 27.04.2018, 09:50

ІНТЕЛЕКТ.UA


Головна » 2014 » Червень » 23 » Як обігнати за рівем IQ президентів та прем`єрів?
19:42
Як обігнати за рівем IQ президентів та прем`єрів?

Торік у США прогриміла інтелектуальна сенсація - трирічна Селена Яник зі Штату Теннессі обійшла за рівнем IQ, тобто інтелекту, президента Америки Барака Обаму та прем’єра Великої Британії Девіда Кемерона. Дівчинка у три роки перечитує купу книжок і вивчає біологію людини. Її IQ становить 135 балів. Середній показник - 100. Все, що нижче, вказує на розумову відсталість. Видатні уми планети набирають 170 балів і більше.     
Вимірювати рівень інтелекту почали ще на початку минулого століття. Першу методику запропонував німець Вільгельм Штерн. Відтоді така практика поширилася на всю планету. Нині тести на IQ стали масовими і не лише допомагають знаходити геніїв та перспективні кадри, а й вказують напрямок, яким краще розвиватися молодому поколінню, щоб не загубитися в сучасній цивілізації.
В Україні теж з’явилася можливість планувати майбутнє дітей. Бо невизначеність - одна з найбільших проблем, каже професійний психолог Вікторія Прокопович. Батьки поглинуті роботою, допомагати розвиватися дітям їм бракує часу. А ще – нерідко в нащадках вони намагаються реалізувати ... самих себе.

 

Вікторія Прокопович – головний психолог Центру «Завтра»
Родители хотят чтобы, может себя не реализовали, даже бывают такие случаи, хотят, чтобы их ребенок реализовал когда то их желания. Но у ребенка нет таких задатков, и вообще стремления и желания.

 

Семикласниця Вероніка Коваль знає, ким хоче стати. Прагне вивчати англійську і працювати перекладачем. Більшість же її однокласників і досі плутаються у виборі майбутнього.
 

Вероніка Коваль – учениця сьомого класу ЗОШ №223 (м.Київ)
Сложно сказать, как они принимают решения. Наверное, вот у меня получилось, я наверное так и буду делать всю жизнь.

 

 

Майбутнє молодого покоління визначають - у центрі «Завтра». Відкрили його торік за сприяння Фонду Гарних справ. Тут уже допомогли не одному десятку юних талантів пізнати себе.
 

Владислав Шелоков – член правління Міжнародного благодійного Фонду гарних справ
Наш фонд стоїть на позиції, що усі таланти і схильності кожної дитини потрібно відкрити у її ранньому періоді. Для того, щоб батьки повністю розуміли, де робити акцент в подальшій освіті свого чада.

 

Здібності розкривають за системою психологічних тестів. 250 запитань і година на відповіді. Комп’ютер обробляє дані і видає резюме. Професійний психолог аналізує результат.

Михайло Перцев – науковий керівник Центру «Завтра»
Це тест Люшера, ми знімаємо інформацію про психологічний стан дитини під час тестування, Тест МаєрсБрігс – це психологічний індикатор особистості, і тест структури інтелекту Анхауера. В тест структури інтелекту входять субтести, які визначають лінгвістичні здібності дитини, математичні і логіко-математичні здібності, тест на пам’ять і тест на просторове мислення, концентрацію уваги.

 

 

Тести розраховані на дітей віком від 9 до 18 років. Психологи радять тестуватися  кілька років поспіль, щоб бачити зміну особистості в динаміці. Вероніка вперше пройшла випробування.
 

Вероніка Коваль – учениця сьомого класу ЗОШ №223 (м.Київ)
Это важно, чтобы знать, чем заниматься в жизни, что тебе действительно будет нравиться, что ты хочешь будешь делать, и на какую профессию ты возможно пойдешь.

 

У світі системи аналізу особистості діють понад 30 років. Найбільше вони поширені в Америці. І результат очевидний. Так, більшість IT спеціалістів виховують у Каліфорнії. Якби сонячний штат відділився від США – став би восьмою економікою на планеті.

Владислав Шелоков – член правління Міжнародного благодійного Фонду гарних справ
Такі центри мають працювати не лише в столиці України, вони повинні ефективно працювати в кожному обласному центрі, щонайменше, на початковому етапі розвитку.

 

В Україні є перші успіхи в роботі із системами аналізу особистості. Приміром, тестування учнів в одній зі шкіл Києва показало аномально високі результати майже за всіма параметрами. В одному закладі зібрані надзвичайно обдаровані й розвинені діти. Тепер завдання педагогів - відшліфувати їхні таланти і виростити Україні нових Патонів, Сікорських, Корольових та Амосових.

Переглядів: 731 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Новини науки
Інформ-партнер
Наше опитування
Чи є в Україні бізнес, який підтримує дитячий інтелект?
Всього відповідей: 762
ПОДІЇ
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ПОШУК