Вітаю Вас ГістьСубота, 24.03.2018, 18:49

ІНТЕЛЕКТ.UA


Головна » 2013 » Липень » 10 » Яка вона літня школа програмістів?
21:52
Яка вона літня школа програмістів?
У середині ХХ століття американський хімік Віктор Міллз одержав радісну звістку – він став дідусем. Утім швидко ейфорія змінилася на роздратованість, бо чоловікові доводилося безперестанку прати пелюшки. Не бажаючи цим займатися, Міллз створив одноразовий підгузок, за що йому дякують і досі. Своїм винаходом учений вкотре довів: лінощі – рушій прогресу. З цим частково погоджуються і молоді комп’ютерники – учасники літньої школи інформаційних технологій МАН на Закарпатті.

Михайло Кобилянський, учень Малої академії наук України

Програмісти - люди ліниві. Коли тобі щось треба зробити і ти думаєш, як би це зробити краще, скоріше, або щоб хтось це зробив за тебе, то ти створюєш програму. Так само і в нас тут була експедиція, ми визначали мінерали. Я на це вбив пів дня. Мені подумалось: якщо я зроблю програму, яка буде це визначати, і створю прилад, то це набагато спростить роботу.

А ось свою розробку – комп’ютерну гру про пригоди кролика Михайло створив не через лінощі, а завдяки азарту. Залюбки грає в неї сам, але сподівається, що вона стане популярною у широких колах. Прагне подарувати людям свою програму і Галина Федоренко з Київщини.


Галина Федоренко, учениця Малої академії наук України

Це програма для автоматизації прийняття рішень з інформаційної безпеки в умовах невизначеності або неповноти інформації. Тобто, по суті, програма за заданими даними обраховує, який із варіантів за певних станів природи буде найкращим саме для цього комп’ютера.

Якщо Галина поки лише мріє, що її програма знайде практичне застосування, розробка Пилипа Кофмана вже реалізована. Її випробували на відкритому чемпіонаті Харкова зі спортивного програмування. До речі, Пилип не погоджується зі своїм колегою, що програмісти - люди ліниві. Навіть під час літнього відпочинку він готовий працювати.


Пилип Кофман, учень Малої академії наук України

Всегда есть чему учиться. В плане  точных наук - это математика, также нужно подтянуть физику и, конечно же, оттачивать свое умение в программировании.

Організатори літньої школи переконані: школярі дуже працелюбні й ініціативні. Про це свідчить не лише їхня невтомність під час лекцій і  практичних занять, а й активне дозвілля: діти охоче беруть участь в інтелектуальних іграх і турнірах.


Тетяна Пещеріна, заступник директора МАН України

Плануючи, наприклад, участь 2-3 команд, на виході отримуємо більше заявок і практично усі учасники поділяються на команди і працюють. Оскільки це однозначно цікаво і підібрано багато творчих завдань, а діти   інтелектуально розвинені, то все це проходить жваво, з інтересом. І відповідно робляться замовлення на подальшу організацію таких заходів.

З такою насиченою програмою десять днів на Закарпатті промайнули як день. Додому юні науковці повезли нові враження, ідеї, знайомства, а головне – переконання, що їхня праця недаремна. Адже основна мета літніх шкіл – нагородити талановитих дітей за плідну дослідницьку  роботу, яку вони виконували протягом цілого навчального року.
Переглядів: 961 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Новини науки
Інформ-партнер
Наше опитування
Чи є в Україні бізнес, який підтримує дитячий інтелект?
Всього відповідей: 762
ПОДІЇ
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ПОШУК