Вітаю Вас ГістьСубота, 17.03.2018, 09:15

ІНТЕЛЕКТ.UA


Головна » 2013 » Вересень » 11 » Юні науковці перемагають і відпочивають у найкращих туристичних гаванях
10:40
Юні науковці перемагають і відпочивають у найкращих туристичних гаванях
Справжню подорож в історію здійснив Сергій Дівянін - переможець конкурсу молодих науковців програми «Інтелект.ua». А його мандрівка у часі -  це відвідання унікальної пам’ятки зодчества -  кримського санаторію  «Україна», будівля  якого виконана у стилі паркової римської та садибної італійської архітектури.

Сергій Дівянін  – переможець конкурсу програми Інтелект.UА

Вразила місцевість і архітектура. Це надзвичайно.Кожен наш ранок починається з того, що ми йдемо снідаємо, потім йдемо в спортзал, потім йдемо обідаємо, йдемо на море


Територія закладу  немала – цілих 6 гектарів. Тож є де прогулятися з користю для здоров’я, каже Сергій. Санаторій розташовано в зоні субтропіків і вже саме повітря тут цілюще. Але місцеві лікарі не радять після 10-ї години довго перебувати під кримським сонцем.


Ігор Душкін – головний лікар санаторію «Україна»

В этот период, когда рекомендована теневая зона, мы проводим комплекс лечебных гимнастик, утренних гимнастик, прекрасный зал ЛФК, он у нас расположен на пляже, 16 тренажеров, доски евминова, шведские лестницы, теннисные столы в прекрасном качестве, лыже ходы, проводим терренкуры по территории.

Школяр спланував своє дозвілля так, щоб окрім лікування, вистачило часу ще й на наукову роботу. Він є автором унікальної технології раннього діагностування проблем хребта і свою розробку привіз на тестування до санаторію «Україна». Досвідчені кримські лікарі пристрій Сергія Дівяніна  оцінили і дали важливі поради.


Ігор Душкін – головний лікар санаторію «Україна»

Необходимо развивать скрининговые методы диагностики. Что такое скрининговые, это методы не энергоемкие, не затратные методы.

Сергій Дівянін  – переможець конкурсу програми Інтелект.UА

Я зустрів тут декілька персон, які дійсно у всьому розбираються. Вони багато в чому мені допомогли, та дали такі собі наводки на майбутнє мого приладу

Унікальність технології в тому, що в ній уперше для діагностики застосовано систему акселерометрів, які сканують кожну ділянку хребта і сигналізують про будь-які порушення. Дослідження відбувається швидко і коштує не дорого.Сергій Дівянін  – переможець конкурсу програми Інтелект.UА

Я хочу покращити прилад, додавши до нього деякі датчики спеціальні, які б подавали певний електричний заряд, при виконанні якихось неправильних рухів.

Свою роботу молодий науковець  продовжить уже восени. А поки насолоджується останніми літніми  днями серед прекрасної кримської природи і архітектури. Організм людини мов та сонячна батарея – літом заряджається на весь наступний рік.  Ярослав – товариш

Такі відпочинки, така робота, взагалі в такій обстановці, є дуже важливою, адже ми можемо не тільки працювати, а й відпочивати, вона надихає нас на нові ідеї, на нові розробки, і ми можемо не тільки вдосконалити, те що ми маємо, а й розвинутися фізично, морально, і просто відпочити.

Ігор Душкін – головний лікар санаторію «Україна»

На базе клинических санаториев можно даже развивать центры молодых талантов, где был бы не просто отдых, а может даже и усовершенствование таких приборов или знаний, или курсов повышения.

Робота роботою, але море є море. А тут воно – одне із найчистіших у Криму. Тож юний винахідник з головою поринув у відпочинок. Не забуваючи, звісно, що вже у вересні потрібно буде спускатися на землю і знову братися до праці. Хоча в санаторії «Україна» раді таким молодим науковцям і взимку.


Лікарі кажуть, що саме осінній, весняний та зимовий період -  найкращі для лікування. А море в цей час замінить басейн малого олімпійського розміру з морською водою та підігрівом.
Переглядів: 804 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Новини науки
Інформ-партнер
Наше опитування
Чи є в Україні бізнес, який підтримує дитячий інтелект?
Всього відповідей: 762
ПОДІЇ
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ПОШУК