Вітаю Вас ГістьНеділя, 18.03.2018, 03:16

ІНТЕЛЕКТ.UA


Головна » 2014 » Травень » 25 » Юні науковці завершили інтелектуальний марафон
14:25
Юні науковці завершили інтелектуальний марафон

Усім відома овечка Доллі, яка з’явилася  на світ шляхом клонування, прожила шість із половиною років і лишила після себе шестеро ягнят. Після такого успіху вчені всього світу заходилися клонувати представників людського роду. Проте від першого експерименту минуло більш як 15 років, але людина-клон усе ще лишається персонажем фантастичним: на перешкоді – законодавство. І це правильно, вважає учень Малої академії наук Ігор Прус. Він каже: за таке клонування має бути кримінальна відповідальність.
 

Ігор Прус, учень Малої академії наук України
Більш розвинуті країни, такі як Франція, Великобританія, Південна Корея та низка інших вже мають подібні закони. А саме це робить Україну місцем для проведення експериментів, оскільки в нас ще немає чіткої законодавчої бази.

 

Свої рекомендації зі створення такої законодавчої бази Ігор представив на конкурсі МАН у відділенні філософії. Символічно, що саме філософи завершили інтелектуальний марафон, який тривав місяць.

Адже серед їхніх робіт було чимало таких, що містили рекомендації для влади, як вивести Україну на європейський рівень. Свої пропозиції висловив і Богдан Бень. Він вважає, що від демократії потрібно відмовлятися – на користь аристократії.
 

Богдан Бень, учень Малої академії наук України
 Керівник країни – це власне аристократ, можна його умовно назвати президент, гетьман чи по-іншому – має бути персонально відповідальним за плоди своєї діяльності, тобто він прийшов до влади, після того, як він склав свої повноваження він відповідає: якщо він зробив все, що він обіцяв, то він відповідно отримує винагороду, якщо він не виконав цього, він відповідно отримує покарання.

 

Дівчата-конкурсантки – теж за зміни в країні, але не такі кардинальні. Приміром, Тетяна Хміль із Закарпаття вважає, що починати слід із реформ у системі навчання, а саме – запроваджувати статеве виховання підлітків.
 

 

 

Тетяна Хміль, учениця Малої академії наук України
 Це предмет не так для загального рівня, як саме для становлення особистості – особистості, як представника певної статі, як майбутнього чоловіка, як майбутньої жінки, як майбутньої матері чи батька

 

А Катерина Рашевська з Полтавщини переконана, що зміни варто починати із себе, а точніше – зі свого ставлення до Батьківщини. А тому і власну наукову роботу оздобила патріотичним віршем.
 

Катерина Рашевська, учениця Малої академії наук України
 Нічому не підвладний час, Ти в цьому світі лиш людина, І доки вогник наш не згас, Вивчай, досліджуй Україну.

 

Цьогорічний конкурс, як ніякий раніше, вирізнявся патріотичністю: учасники – у вишиванках, у їхніх роботах, незалежно від наукового відділення, спільна тема – як вивести Україну на новий рівень. Такий підхід імпонує спонсорові конкурсу – компанії Лєново, яка не лише вручила переможцям подарунки, а й готова ділитися власним досвідом з молодими вченими.
 

Вікторія Константинова, директор з маркетингу представництва  компанії «Lenovo» в Україні
 Ми даємо дорогу молодим. Тому що якраз вони – ентузіасти, вони нічого не бояться, в них ще немає негативного досвіду, який можливо, заблокує якісь нові ідеї. Якраз молоді спеціалісти приходять і придумують щось таке неймовірне і потім це реалізують, вони цього не страшаться, не бояться – і це спрацьовує.

 

Із перемогами, подарунками та новими ідеями молоді дослідники роз’їхалися по домівках. Але відпочивати вони не збираються: планують не лише удосконалювати свої проекти, а й втілювати їх у життя. Адже для них перемога – це не медаль, а можливість своєю науковою роботою змінити країну на краще.

Переглядів: 720 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Новини науки
Інформ-партнер
Наше опитування
Чи є в Україні бізнес, який підтримує дитячий інтелект?
Всього відповідей: 762
ПОДІЇ
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ПОШУК