Вітаю Вас ГістьЧетвер, 26.04.2018, 12:23

ІНТЕЛЕКТ.UA


Головна » 2014 » Квітень » 8 » "Хакатон" - тест на самостійність та відповідальність молодих науковців
11:22
"Хакатон" - тест на самостійність та відповідальність молодих науковців

Українські молоді науковці змінюють формати. Роботу поєднують із відпочинком, а дозвілля із практичною діяльністю. Так, у рамках «Молодіжного конструкторського бюро» при Малій академії наук майбутні Білли Гейтси та Стіви Джобси провели «Хакатон».
 

Дмитро Румянцев - президент «Молодіжного конструкторського бюро»
Це таке змагання, коли люди збираються в команди і вирішують якусь технічну проблему, яку перед собою ставить, при цьому не відлучаються з цього приміщення, і фактично тут живуть.

Понад півсотні учасників дві доби ламали мізки над створенням комп’ютерної програми. Це перше завдання нового КБ.
 

Дмитро Румянцев - президент «Молодіжного конструкторського бюро»
Задача – це програмний органайзер, який дозволить оптимально організувати роботу в Клубі молодіжне конструкторське бюро. Задача дуже складна, тому що програма має дуже великий функціонал, декілька рівнів доступу.

Днювали і ночували ось у цьому приміщенні – тут і намети зі спальними місцями, і гаряча їжа.
 

Денис – учасник Хакатону
Це наше робоче місце, тут ми будемо працювати, писати наш код, з нашою, щойно створеною командою, це наша прекрасна команда, і ми надіємося на успіх. Умови тут звісно спартанські. Але це нам не буде заважати працювати, оце власне наше буде житло. Тут ми будемо працювати і відпочивати.

Усі в захваті. Хакатон – унікальна можливість попрацювати в команді, переконують учасники.
 

Денис – учасник Хакатону
Люди в моей команде для меня не знакомые. И мы отталкиваемся от того, кто что умеет. Я буду отвечать за серверную часть, два парня будут отвечать за мобильные приложения, один парень будет отвечать за верстку, и еще один будет отвечать за реализацию технических составляющих.

Особливість Хакатону – молодь сама відповідає, як за організацію заходу, так і за кінцевий результат.
 

Оксен Лісовий – директор Малої академії наук України
Це повинна бути територія молодих людей, молодих людей,  які не відчувають тиску, які не відчувають обмежень, які не знають, що чогось не можна зробити.

 

У підсумку – перемогу здобула команда, яка найкраще дотримувалася правил хакатону: хлопці відпочивали по черзі і їли, не відриваючись від роботи. Переможці отримали грошовий приз та стали офіційними членами МКБ.

Станіслав Довгий – президент Малої академії наук України
МАН, яка організувала, вона забезпечила і проживання, і харчування дітей, технікою необхідною. І я думаю, що в подальшому ми кращі от такі команди, які склалися і дали результат, ми дамо їм можливість презентувати свої проекти в тому середовищі, яке їм дасть в подальшому і можливість роботи, і продовження їхніх проектів.

 

У рамках хакатону для учасників провели майстер-класи й лекції з питань командної роботи, менеджменту та професійних основ. Такі заходи у «Молодіжному конструкторському бюро» стануть традиційними. Незабаром тут розпочнуть підготовку до хакатону із зеленої енергетики. Важливо, що всі проекти, які продукуються у клубі, будуть втілені в життя – їх запропонують підприємствам та профільним організаціям.

Переглядів: 808 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Новини науки
Інформ-партнер
Наше опитування
Чи є в Україні бізнес, який підтримує дитячий інтелект?
Всього відповідей: 762
ПОДІЇ
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ПОШУК