Вітаю Вас ГістьНеділя, 22.04.2018, 03:47

ІНТЕЛЕКТ.UA


Головна » 2014 » Грудень » 23 » "Хмарний" сервіс - особливості сучасного зберігання даних
13:19
"Хмарний" сервіс - особливості сучасного зберігання даних

Щороку одному фінансистові та юристу потрібно … по 16 дерев. Точніше, паперу, який отримують з такої кількості рослин.  Адже офісні працівники в середньому використовують по одному аркушу кожні 12 хвилин. І щоб виробити достатню кількість паперу, щорічно вирубують аж 125 мільйонів дерев. Рятувати ліси від людей беруться.. хмари. Але не ті, що на небі, а ті, що на потужних та надійних серверах.
 

Наталія Бурлакова, керівник напрямку хмарних технологій в корпоративному сегменті компанії «Майкрософт Україна»
 На сьогоднішній день дуже багато людей використовують хмарні технології насправді навіть не підозрюючи про це. Коли ви реєструєте якусь поштову скриньку, я маю на увазі публічну, ви вже використовуєте хмарні технології, оскільки ваша пошта, те, що ви листуєтесь з людьми, воно не зберігається на вашому комп'ютері, воно зберігається саме в хмарі.

 

Хмари можуть бути приватними, публічними, суспільними чи гібридними. Ідея зародилася ще у 60-х роках ХХ століття, а остаточно сформувалася у двох тисячних. Поняття «хмара» - метафора, оскільки на комп'ютерних схемах Інтернет позначається саме таким символом. Головний принцип роботи – зберігання інформації на віддалених веб-серверах: такий собі «сейф» для  великої бази  даних. Крім того у хмарі можна редагувати документи, таблиці, презентації, працювати з фото та зображеннями.
Але цим можливості хмарних технологій не вичерпуються. Приміром, вони можуть допомогти тим самим юристам чи бухгалтерам вести справи, а компаніям – економити гроші. Як саме? Завдяки сервісам, що розробляються на платформі хмар. Три роки томУ дві провідні українські компанії об'єдналися і створили такий сервіс.

 

Юрій Стасів, технічний директор компанії iFin
Сервис представляет собой два продукта: это бухгалтерия – это замена по сути 1С для небольших бизнесов и среднего бизнеса и второй продукт – это подача электронной отчетности регистрация налоговых докладных и тому подобных документов.

 

Іншими словами – сервіс дає можливість перевести паперову тяганину в електронний формат. Таким чином, компанії зможуть економити до 10% коштів від обігу. А приміром, бухгалтеру, щоб підготувати звіт та подати його у відповідну інстанцію, знадобиться всього кілька хвилин замість кількох днів.
 

Олег Бетехтін, генеральний директор компанії iFin
Что нужно сделать организации, чтобы перейти на электронный документооборот+ занести туда свой электронный документ, наложить свою электронную подпись, которая безплатно выдается в центре сертификации ключем фискальной службы Украины во всех областях Украины.

 

Сьогодні , завдяки компанії iFin за допомогою Microsoft Azure, це вже зробили понад 300-та тисяч українських компаній. А з наступного року так працюватимуть - усі, вирішив уряд. Технічно і фінансово це не важко: інвестиції майже нульові, спеціалісти та ресурси є. Інша проблема – психологічна.
 

Олег Бетехтін, генеральний директор компанії iFin
Люди просто привыкли, что у них в руках должна быть бумага, люди привыкли, что документ, чтобы быть юридически значимым, он должен быть на бумаге.

 

Переходити на іншу форму роботи важко. Але можна це робити поступово.
 

Віктор Цикунов, керівник департаменту стратегічних технологій компанії «Майкрософт Україна»
Ми можемо залишити все, що працює так, як воно працює, а нові проекти, наприклад, розмістити у хмарі. При цьому уся ця система буде працювати разом за допомогою інструментів, які в нас є – їх можна разом керувати та переміщувати ресурси між так званою приватною хмарою – те, що побудовано усередині дата-центру замовника і публічною хмарою.

 

Це стосується не лише електронного документообігу, а й роботи у хмарі загалом. Все більше компаній обирають хмари для розширення можливостей. Приміром, автовиробник Вольво для своїх клієнтів на основі хмарних технологій розробив сервіс -  машина сама може записуватися на СТО, бронювати паркування, обирати маршрут тощо. А ще завдяки хмарному сервісу незабаром можуть з'явитися наші цифрові клони. Адже за прогнозами футурологів скоро  ми зможемо завантажувати у хмару не лише інформацію про себе, а й свою свідомість. І на основі цього  формуватимуться клони.

 

Переглядів: 1560 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Новини науки
Інформ-партнер
Наше опитування
Чи є в Україні бізнес, який підтримує дитячий інтелект?
Всього відповідей: 762
ПОДІЇ
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ПОШУК