Вітаю Вас ГістьСубота, 17.03.2018, 09:18

ІНТЕЛЕКТ.UA


Головна » 2012 » Вересень » 19 » Кому Стів Джобс завдячував своїми успіхами?
09:25
Кому Стів Джобс завдячував своїми успіхами?
Чотири хвилини на день – стільки часу в середньому український батько спілкується зі своєю дитиною. Така  невтішна статистика. До того ж зводиться цей контакт до звіту: які оцінки отримав, чи зробив уроки, чи гарно поводився. Всі батьки хочуть, щоб їхні діти були талановитими, але не всі такими виростають.  

Юрій Павленко, уповноважений Президента України з прав дитини

Можна їсти баланду разом і бути гарними батьками і дітьми у сосунках одне з одним, а можна дитині у восьмому класі подарувати «Порш каєн», а вона при цьому посилатиме своїх батьків подалі, не бачитиме їх і не хотітиме з ними спілкуватися.

«Батьки - діти» - одвічне протистояння. Чи можна  його подолати, обговорювали дорослі й школярі під час форуму, ініційованого міністерством освіти. Бесіда відбувалася у формі ток-шоу: свою думку висловлювали  обидві сторони. Найгостріше  питання порядку денного: чи будуть сучасні діти схожі на своїх батьків?


Руслан Мамедов, учень 10 класу

Безусловно, в чем-то мы будем похожи на своих родителей, ведь мы их дети. Это хорошо. И безусловно, мы не будем во всем похожи на своих родителей: мы дети другого века, другого поколения, мы более контактные, мобильные.

Батьки часто очікують, що діти продовжать їхню справу. Прагнув цього і прийомний батько засновника корпорації Apple Стіва Джобса. Він працював автомеханіком і мріяв про час, коли син приєднається до нього. Але тільки-но помітив захоплення Стіва електронікою, почав усіляко розвивати його талант, трудився днями й ночами, аби заробити йому на навчання. Ставши успішним, Стів Джобс заявив: своїми досягненнями завдячує батькам. Але не тільки сім’я  впливає на формування особистості, каже багатодітна мати Леся Крохінова. Помітила, що семеро її нащадків багато в чому вже переросли дорослих.


Леся Крохінова, мати сімох дітей

Наши дети уже иные. Мы должны научиться понимать их и принимать. Но всегда есть мечты, чтобы они стали лучше, успешнее, чтобы они были здоровы, чтобы превзошли нас во многом. Когда мы приводим ребенка в первый класс в шесть лет, мы волей- неволей создаем ему круг общения. Поэтому к выбору школы нужно подходить очень осторожно и аккуратно.

Одностайна думка: сьогодні вже навіть не школа виховує дітей. Інтернет і телебачення – ось учителі нового часу, що можуть і шкідливого навчити.  Вилучити всю інформацію, яка може негативно вплинути на молодь, не вдасться, кажуть у Нацраді з питань телебачення і радіомовлення. Тому  вирішили деякі телеефіри  маркувати: замість звичних кружечків та трикутників з’являться нові позначки.


Лариса Мудрак, заступник голови Нацради з питань телебачення і радіомовлення

Ми самі стурбовані тим, яке є телебачення. Нам іноді й самим дуже соромно за те, яким є телебачення. Але це телепродукти і на них є запит. Не треба забороняти, треба інформувати про те. Щоб ви могли швидко і легко, ввімкнувши телевізор, побачити, що, можливо, краще забрати дитину в якусь іншу кімнату або перемкнути канал, якщо там буде позначка, приміром, «+16».


Ця заява викликала суперечку. Дорослі запевняли, що заборонений плід солодкий. А діти твердили: вони вже досить свідомі, щоб самим вибирати, що їм на користь, а що шкідливе. Старші не могли із цим не погодитись.
Переглядів: 1009 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Новини науки
Інформ-партнер
Наше опитування
Чи є в Україні бізнес, який підтримує дитячий інтелект?
Всього відповідей: 762
ПОДІЇ
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ПОШУК