Вітаю Вас ГістьСереда, 25.04.2018, 15:24

ІНТЕЛЕКТ.UA


Головна » 2012 » Травень » 5 » Космічні герої в гостях у юних науковців
09:18
Космічні герої в гостях у юних науковців
Польоти в космос – професія не лише для мрійників, а й для інтелектуалів. У цьому переконані  астронавти  Леонід Каденюк з України   та Ульріх Вальтер з Німеччини. В космос вони літали  в 90-х роках минулого століття не разом. Але  одним і тим самим  американським кораблем  "Колумбія”. І обидва провели  по сотні  наукових експериментів. Їхні шляхи зійшлися лише в Києві, куди на кілька днів приїхав Ульріх Вальтер і провів  лекції для молодих науковців.  До речі, під його  патронатом  також відбувається українсько-німецький дитячий університет.
Ульріх Вальтер, п’ятий  астронавт Німеччини
 Дужке багато учнів і студентів запитують мене: що потрібно, щоб стати астронавтом. Я завжди відповідаю так: щоб  ти не робив в житті, ти повинен любити те, чим займаєшся. Але на початку треба стати професіоналом у своїй галузі – чи це сфера фізики , чи пілотування , чи медицина, чи біологія.

Не лише здоров’я, а й розвинений інтелект  - один із головних  критеріїв при відборі астронавтів. Леонід Каденюк пригадує, що в центрі підготовки польотів, де він проходив тренування, був суворий режим: виснажливі  фізичні навантаження і не менш серйозне навчання з профільних наукових дисциплін.


Леонід Каденюк, астронавт України

Сам космос – це не просто порожнеча. Я завжди кажу, що він переповнений величезною кількістю  питань, але для того, щоб знайти відповіді на ці питання треба дуже багато знати. Саме тому, той хто летить у космос, він повинен знати якомога більше у найрізноманітніших областях науки. Це в принципі повинна бути універсальна людина.
Римма  Голінко вчиться на філологічному факультеті. Вона єдина правильно відповіла на запитання Ульріха Вальтера, з чого починається навчАння в НАСА,  - з  одягання скафандра.

Римма Голінко, студентка Національного педагогічного університету ім.Драгоманова
Хто знає,  може пройде трохи  часу і може я дійсно попаду в космос!


Христина Орищук, студентка Національного педагогічного університету ім.Драгоманова
Політ в космос – це взагалі має бути ціль життя, тобто,  цьому можна присвятити ціле життя, а так як для захоплення може вистачити тільки одного польоту, щоб відчути всі повноцінні відчуття.


Катерина Болонникова з Чернігова, слухачка Малої академії наук, досліджує особливості  англійської мови, чудово грає на фортепіано. Каже, їй сподобалося, як  Ульріх Вальтер порівняв  політ думки з польотом до зірок.    


Катерина Болоннікова, учениця Малої академії наук
І я справді відчуваю себе астронавтом, що дійсно досягає якихось вершин, коли я думаю, мислю і можу відстоювати свою ідею.
Але я гадаю, що філологи вони не зовсім для космосу створені. У них інший космос і всі вершини досягаються мисленням.

Ульріх Вальтер  пояснив молодим науковцям: важко працювати, мати власну думку і створювати  нове – це те, що потрібно і  тим, хто літає в космос, і тим, хто запалює свої зірки на Землі.
Переглядів: 1285 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Новини науки
Інформ-партнер
Наше опитування
Чи є в Україні бізнес, який підтримує дитячий інтелект?
Всього відповідей: 762
ПОДІЇ
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ПОШУК