Вітаю Вас ГістьСубота, 24.03.2018, 18:55

ІНТЕЛЕКТ.UA


Головна » 2012 » Липень » 19 » Квестом по Женеві: з підземелля Великого коллайдера на поверхню таємничої Швейцарії
12:06
Квестом по Женеві: з підземелля Великого коллайдера на поверхню таємничої Швейцарії
З пошуку скарбів у Женеві розпочалася наукова школа для українських юних фізиків. У незнайомій країні вони мають, зокрема,  точно дізнатися, у який час працює Женевський туристичний офіс, скільки кантонів у Швейцарській конфедерації, хто був засновником Червоного хреста.

Роман Звагельський, учасник квесту

Сейчас мы учавствуем в квесте, чтобы победить, чтобы узнать получше Женеву, получить удовольствие и узнать культурные достопримечательности этого города

Щоб розпалити азарт, школярів поділили на дві команди. Обговорювати стратегію змагання перша група почала вже у трамваї. Капітаном обрали Платона, сподіваючись, що символічне ім’я хлопця стане запорукою успіху. Вирішили: для досягнення перемоги всі засоби підійдуть.


Дмитро Румянцев, учасник квесту

 Залог успеха – вай-фай. Ну честно, нам не запре тили пользоваться дополнительными источниками информации, потому вай-фай впоєне честно, удобно, быстро

Керуючись картою та підказками місцевих жителів – адже вай-фай поки що так і не знайшли – вундеркінди упоралися із першим завданням.


Даниїл Черевашко, учасник квесту

 Мы опредилили, что 27 кантонов. Какой метод – говорить не буду

Часу гаяти не можна, адже на п’яти наступає команда-супротивник. Її капітан – єдина в делегації дівчина Наталка – віддала ініціативу в руки хлопців. Поки що справи в них ідуть не так добре, як у команди Платона, але вони вірять у перемогу.


Костянтин Бічай, учасник квесту

 Я считаю, что пока наша экспедиция продвигается не очень успешно, но я надеюсь, что в близжайшее время мы наверстаем упущенное. В данный момент мы щем мост под названим Пон де ля машин и там мы должны узнать, в какие часы открыт офис со вторника по пятници. Идем искать.

На допомогу другій команді також приходять місцеві жителі, але відправляють її у протилежному від мосту напрямку. Тож поблукавши, діти вертаються назад і вирішують зайти до туристичного офісу і почути відповідь на запитання квесту від його працівників.


Юрій Оксамитний, учасник квесту

 Мы узнали, что этот туристический офіс работает со уторника по п’ятниця с 9 утра до 6 вечера. То, что нам надо.

Далі шлях команди пролягає до консерваторії – потрібно дізнатися, коли її було засновано. Але пробратися туди нелегко: орієнтир - трамвайні колії.


Ілля Літкін, учасник квесту

 Мы идем по трамвайным путям, а они уже повернут налево. Пошлите.

На новій площі, де розташована консерваторія, школярі знаходять відповідь одразу на кілька запитань квесту.


Денис Смішний, учасник квесту

 Мы ответили на очередной вопрос квеста. Мы нашли памятник Анри Дюнану – основателю Красного креста


І так 6 годин поспіль, без зупинок і відпочинку, юні дослідники шукали скарби Женеви. В результаті з невеликим відривом перемогла команда Платона. Ввечері втомлені мандрівники ділилися враженнями, сидячи на галявинці напроти Женевського озера. А тут не було переможців і переможених, адже головної мети квесту досягнуто: діти відкрили для себе таємниці швейцарських кантонів, познайомилися із найвідомішими і сторичними постатями та спорудами країни, а головне – закохалися у надзвичайно красиву і загадкову Женеву.


Переглядів: 890 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Новини науки
Інформ-партнер
Наше опитування
Чи є в Україні бізнес, який підтримує дитячий інтелект?
Всього відповідей: 762
ПОДІЇ
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ПОШУК