Вітаю Вас ГістьСереда, 25.04.2018, 15:31

ІНТЕЛЕКТ.UA


Головна » 2013 » Червень » 27 » Літня школа: фізика та математика
09:56
Літня школа: фізика та математика
Готуй сани влітку. Від цього народного правила не відступають і учні Малої академії наук. Уже в червні вони розпочали підготовку до зими - провели досліди зі взаємодії солі з льодом.  

Денис Водотієць - учень літньої школи МАН з Коростишева (Житомирська область)

При різній концентрації солі лід має різну температуру плавлення. І ми хочемо дослідити, яка концентрація солі потрібна, щоб була найоптимальніша температура плавлення
Людмила Заседка - викладач фізики

Всі ми знаємо, як псується наше взуття через те, що взимку посипають сіллю дороги. Тож треба знати оптимальну концентрацію, якої буде досить,  щоб усе було чудово.

Денис Водотієць – учасник літньої фізико-математичної школи МАН. Окрім нього тут, у селі Чинадієвому на Закарпатті, ще 26 школярів з усієї України.


Таміла Краштан - учениця літньої школи МАН з Києва
У літньому таборі я вперше. Найголовніше те, що я тут зустріла багатьох  нових друзів з інших областей, інших міст. Це дуже хороший досвід: порівняти себе з найкращими представниками інших областей, дуже цікаво побачити, який у тебе рівень порівняно з іншими.Таміла Краштан приїхала до табору зі столиці. Дівчина цікавиться екологією. І тут, серед столітніх лісів на березі річки Латориці, знайшла новий матеріал для роздумів. Вона працює над підвищенням ефективності альтернативної енергетики.


Таміла Краштан - учениця літньої школи МАН з Києва

Я підвищувала коефіцієнт корисної дії сонячних елементів:охолоджувала їх і завдяки цьому там було менше теплових коливань і більший ККД. Деякі способи охолодження дали дуже хороші результати, але, на жаль, деякі з цих способів є занадто дорогими для масового використання. Але є й такі методи, які можна впроваджувати і вдома, і в масовому виробництві.

У літній школі талановиті діти мали можливість проводити  досліди на базі унікальних і надточних приладів. Для них тут змонтували справжню мобільну лабораторію.


Святослав Маринін – учень літньої школи МАН з Тернополя

Тема моєї наукової роботи на конкурсі-захисті називалася так: «Дослідження властивостей слабких середовищ». Слабке середовище - дуже важливе. Це як пісок у будівельній галузі чи в залізобетонній. Тому його вивчення є зараз дуже актуальним.

Богдан Макарчук - учень літньої школи МАН з Тернополя

Тема моєї роботи: «Електронні вузли та гіроскопи в електронних системах керування літальних космічних апаратів». Звісно, хочу вже перейти більше на технічні розробки, цікавлюся дуже ракетними двигунами, двигуновими установками космічних апаратів.

Протягом двох тижнів у юних науковців була насичена програма: лабораторні роботи, теорія і розв’язання задач, забір та аналіз води і ґрунту, лекції відомих українських науковців. Серед розваг - різноманітні інтелектуальні ігри на зразок брейн-рингу. Щовечора тематичні вечірки, активні заняття на спортмайданчику та екскурсії. Родзинкою став похід від водоспаду Скакало до Чинадіївського замку.
Переглядів: 1319 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Новини науки
Інформ-партнер
Наше опитування
Чи є в Україні бізнес, який підтримує дитячий інтелект?
Всього відповідей: 762
ПОДІЇ
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ПОШУК