Вітаю Вас ГістьСереда, 25.04.2018, 15:17

ІНТЕЛЕКТ.UA


Головна » 2012 » Квітень » 27 » Людина-генератор або як не втрачати природні кіловати
11:36
Людина-генератор або як не втрачати природні кіловати
Життя – це рух. Не дарма лікарі радять більше ходити пішки: щоб бути в тонусі. За 70 років людина в середньому робить 500 мільйонів кроків, долаючи майже 400 тисяч кілометрів, або відстань від Землі до Місяця.    Але енергію цього руху ми просто так викидаємо на вітер. Натомість її можна використовувати. Якщо взутися у  спеціальні капці Журавського.
У дитинстві кожен з нас мріяв про чоботи –скороходи. Бо герої казок, взувши їх, миттєво і без зусиль долали величезні відстані. Чарівний гаджет зробив реальністю учень Малої академії наук. Капці Журавського не лише зручні, але й здатні виробляти струм.
Ілля Журавський – учень Малої академії наук України та харківської гімназії №47. Розробив пристрій, який може перетворювати механічну енергію ходьби на електрику, а крім того  -  міцніший, зручніший і менший за схожі зразки.
Харківський школяр зізнається - велосипеда не винаходив. Узяв за основу готові розробки. Наприклад, наколінники американських і канадських учених, енергетичні черевики японської фірми НТТ. Та всі вони не позбавлені певних вад. Приміром, наколінники - важкі і вимагають від людини спеціальної фізичної підготовки. А взуття НТТ працює тільки при плюсовій температурі, та й скрізь у ньому не походиш - тільки по рівному асфальту, бо надто воно крихке.

Ілля Журавський, учень 10 класу

В подошву обуви мы монтируем два либо несколько поршней, которые создают давление в ресивере. Создавая давление в ресивере, здесь перекрыт клапан, мы смотрим на стрелку монометра, когда давление достигает до 4х атмосфер, мы открываем здесь клапан и через форсунку воздух тонкой струей начинает разгонять турбину до достаточно больших оборотов Далее мы присоединяем генератор непосредственно к турбине и, вращая вал генератора, вырабатывается электроэнергия для нашего потребителя

Виробленої енергії вистачатиме на підживлення акумулятора мобільного телефону чи плеєра. До речі, зазначає Ілля, таке взуття буде трохи важчим від звичайного – важитиме до кілограма. Але ще на два кілограми – потягне інша частина установки, яку потрібно також із собою носити. 


Ілля Журавський, учень 10 класу

Будет сделана подошва с системой этих поршней, что сразу же даст эффект, и комфорт при ходьбе абсолютно не изменится. Ресивер – это фигурируемая запчасть, это может быть баллон, это может быть шина, могут быть специально изготовленные под это устройство, лучше всего его использовать – носить в рюкзаке.

Капці Журавського, як він сам їх називає, - така собі міні електростанція: і людині – користь, і для довкілля – жодної шкоди: струм генерується екологічно чистий. Зараз хлопець працює над усуненням деяких недоліків системи.


Ілля Журавський, учень 10 класу

Недостатком данной конструкции являются   очень большие потери вот здесь на передаче энергии. Однако если данное устройство будет в производстве, то будет использоваться именно цельная конструкция, то есть, турбогенератор

Поки весь світ сушить мізки у пошуку нових енергоносіїв, учень з України пропонує сконцентруватися на можливостях людського організму, який є найдосконалішою енергетичною машиною. Нам потрібно лише навчитися правильно використовувати його резерви.  Капці Журавського вже готові до виробництва. Головне - знизити собівартість, адже поки що, за розрахунками, вони вчетверо дорожчі від звичайних.
Переглядів: 1245 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Новини науки
Інформ-партнер
Наше опитування
Чи є в Україні бізнес, який підтримує дитячий інтелект?
Всього відповідей: 762
ПОДІЇ
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ПОШУК