Вітаю Вас ГістьВівторок, 20.03.2018, 07:01

ІНТЕЛЕКТ.UA


Головна » 2014 » Лютий » 11 » Макулатура стане біодизелем
23:36
Макулатура стане біодизелем
В світі представили новий вид пального на рослинній основі. Його запропонували американські вчені. Екопродукт отримали з відходів целюлозного виробництва. За своїми властивостями біодизель дуже схожий на бензин та крім того ще й дешевший.

«Сировина, яка використовується для виробництва такого виду екологічного палива, є відходи будь-якого виду виробництва, в даному випадку целюлозного.  Рослинні відходи завжди є у надлишку. І це гарний спосіб утилізувати їх з користю, не завдаючи при цьому шкоди навколишньому середовищу», - пояснюють розробники.

Вчені запевняють, що вже недалеко час комерційного виробництва екологічного виду палива. Адже воно не лише  перевершує вже створені біодизелі, але й здатне замінити інші види пального.

«Існує велика кількість різних процесів, що дозволяють виробляти лінійні вуглеводні, проте до цих пір ніхто не зміг отримати з цього вигоду і налагодити на цій основі виробництво біопалива, яке дуже схоже на бензин»,    – пояснює дослідник Каліфорнійського університету.

Початок масового виробництва екологічного палива точно  невідомий. Та розробники переконані, що біодизель на основі рослинних відходів зможе розширити сфери застосування пального.
Переглядів: 634 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Новини науки
Інформ-партнер
Наше опитування
Чи є в Україні бізнес, який підтримує дитячий інтелект?
Всього відповідей: 762
ПОДІЇ
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ПОШУК