Вітаю Вас ГістьВівторок, 24.04.2018, 11:49

ІНТЕЛЕКТ.UA


Головна » 2012 » Квітень » 26 » МАН готує школярів до зустрічі зі світовими фізиками ЦЕРН та великим адронним колайдером
12:42
МАН готує школярів до зустрічі зі світовими фізиками ЦЕРН та великим адронним колайдером
З корабля - на бал, а точніше, з поїзда – на відеоконференцію зі Швейцарією – потрапили півсотні найкращих українських школярів-фізиків. Протягом години закидали запитаннями працівників найбільшого у світі Центру ядерних досліджень. Побачити дослідників ЦЕРН не на екрані, а безпосередньо  - мріє школяр Володимир Розсоховатський із Херсона.

Володимир Розсоховатський, учень Малої академії наук України

 Хотел бы конечно увидеть легендарный ускоритель – большой адронный коллайдер. Еще там есть несколько интересных лабораторий – по узким специальностям, которые я бы тоже не против был посетить. Ну и естественно пообщаться тоже с людьми, которые всем этим занимаются, узнать о их впечатлениях.

Євгенія Чейпеш  уже рік досліджує темну матерію. Думка професійних  фізиків для дівчини дуже важлива.  


Євгенія Чейпеш, учениця Малої академії наук України

 По-перше мене цікавить моя тема – темна матерія і в зв»язку з цим я ставила питання про сучасний стан досліджень і саме про одного з кандидата в частинки темної матерії, тобто праве нейтрино, який ще на жаль не задетектували ніхто. Мені було це цікаво.

Але на школярів чекає і реальна зустріч із працівниками ЦЕРН. За результатами контрольних та наукових  робіт Мала академія обере 12-ьох  найрозумніших фізиків.  І вже у травні повезе до  міжнародного наукового Центру. Розширення  інтелектуальних кордонів  підтримують і в профільному міністерстві. Торік  на навчання за межі України відбули 275 студентів і аспірантів. Цього року кількість бюджетних місць у  вишах світу збільшиться.


Дмитро Табачник, міністр освіти, науки, молоді і спорту

 Умови такі: молода людина, студент або аспірант, якщо він хоче вчитися за кордоном в кращому університеті він має бездоганно знати іноземну мову – ту мову, на якій будуть в Англії або Німеччині викладати обраний предмет. Він має мати кілька наукових робіт, виступів на конференції, наукових статей, має працювати в науковій тематиці кафедри, факультету. Потім на нього дають рекомендації наукові керівники

Дотепер держава відкривала кордон  переважно для  студентів та аспірантів. З нинішнього року  МАН до світової науки залучає  і школярів. Тож хто не встиг поставити запитання швейцарським ученим на відеоконференції, зможе зробити це під час зустрічі.
Переглядів: 1287 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Новини науки
Інформ-партнер
Наше опитування
Чи є в Україні бізнес, який підтримує дитячий інтелект?
Всього відповідей: 762
ПОДІЇ
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ПОШУК