Вітаю Вас ГістьВівторок, 24.04.2018, 11:52

ІНТЕЛЕКТ.UA


Головна » 2014 » Жовтень » 23 » Microsoft запропонувала сучасний варіант традиційного блокноту - OneNote
11:40
Microsoft запропонувала сучасний варіант традиційного блокноту - OneNote

Американський письменник Семюель Клеменс, більш відомий як Марк Твен, подарував світові не тільки легендарного Тома Сойєра, а й … блокнот. Винахід одразу ж набув популярності: лише за перший рік продали 25 тисяч екземплярів, а письменник збагатився на 50 тисяч доларів. Майже 150 років у блокнота не було конкурента. Тепер є: Microsoft Office 365та OneNote.
 

Наталя Бурлакова, керівник напрямку Microsoft Office в Україні
На сьогоднішній день такий тренд, який я думаю, в багатьох на слуху – хмарні технології. Це саме ті технології, які дозволяють людині працювати або виконувати якісь задачі приватного життя, знаходячись в будь-якому місці, маючи в руках будь-який з пристроїв.

 

Один із компонентів Office 365 - зручний інструмент OneNote. Власне, це і є альтернатива блокноту – електронна записна книжка, яка забезпечує доступ до даних з будь-якого пристрою – ПК, планшета чи телефону. Тобто ви можете почати створювати документ на робочому місці, продовжити його в кафе під час обіду та закінчити вдома ввечері – і робити це з різних пристроїв. До того ж інформація зберігається автоматично.
 

 

 

Наталя Бурлакова, керівник напрямку Microsoft Office в Україні
 Пристроїв дійсно дуже багато, але люди хочуть бачити той самий знайомий інтерфейс тих інструментів, до яких вони звикли, не залежно від того, який пристрій ви використовуєте, він виглядає так само, власне в ньому ті самі дані, які ви вносили на другому пристрої.

 

Такі переваги OneNote уже оцінив маркетолог Андрій Адамчук. Півтора року тому він почав використовувати цю програму для роботи, а потім плавно переніс і в особисте життя. Сьогодні навіть у відпустці з ним завжди - OneNote.
 

Андрій Адамчук, спеціаліст з маркетингу
 Я можу написати собі на роботі, на робочому ноутбуці або планшеті певну карту або ж ті місця, де я хочу побувати, потім воно підтягується через хмарний сервіс OneDrive, зберігається там і після того я можу, використовуючи телефон в поїздці, наприклад зайти в мій OneNote в розділ «улюблені місця» або «місця для подорожей», можу відкрити свої записи і подивитися.

 

Таких, як Андрій, користувачів OneNote, у світі вже близько мільярда. В Україні програма також набирає популярності. Молодий винахідник Андрій Коноваленко не просто користується OneNote, а й думає, як поєднати його зі своєю розробкоюCamTouch. Перший експеримент виявився вдалим. А все завдяки тому, що OneNote підтримує touch-технології.
 

Наталя Бурлакова, керівник напрямку Microsoft Office в Україні
Він розширив зі мною свій OneNote, тобто той документ, в якому працює він, ми з ним створили спільну сторінку в OneNote, в якому ми разом одночасно вносили дані. Власне, я вносила дані, вставляла картинку, друкувала щось з клавіатури, Андрій у цей час власне малював на своєму винаході.

 

Після експерименту в Андрія одразу ж «вималювалася картинка», як це може працювати на практиці.
 

Андрій Коноваленко, винахідник, розробник проекту CamTouch
 Це можна використовувати на тренінгах. Є людина, яка його веде, вона щось малює, щось розповідає, а люди, які це слухають, можуть щось доповнювати, щось доробляти і звичайно, в кінці тренінгу це зберегти у такому режимі.

 

CamTouch і OneNote доповнюють одне одного. Інтерактивна поверхня починає працювати в «тандемі» з іншими пристроями, які вже «підхопили» OneNote. А це – нові можливості і їх, без сумніву, оцінять ті, хто вже не уявляє свого життя без нових технологій.

Переглядів: 536 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Новини науки
Інформ-партнер
Наше опитування
Чи є в Україні бізнес, який підтримує дитячий інтелект?
Всього відповідей: 762
ПОДІЇ
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ПОШУК