Вітаю Вас ГістьЧетвер, 26.04.2018, 12:26

ІНТЕЛЕКТ.UA


Головна » 2013 » Листопад » 28 » Міжнародний науковий конкурс ICYS чекає на українських учасників
13:24
Міжнародний науковий конкурс ICYS чекає на українських учасників
6000 років – саме стільки часу формувалося нове диво світу. Так науковці охрестили єдину на планеті підводну річку – на дні Чорного моря. Її довжина - понад 60-т кілометрів, ширина - близько кілометра. Вона має таку  перевагу, як недоступність для людини.  Бо через нашу діяльність гинуть безліч водойм у всьому світі. Боротися з цим почав Андрій Андрусишин. Молодий науковець запропонував новий метод визначення забрудненості  води. Так, за допомогою раків він виміряв, наскільки занечищене Чорне море.

Андрій Андрусишин, учень Малої Академії наук України

Я вибрав саме такі види які живуть в мулі живуть же ш вони багато років там і тому за ці роки в хітині вони накоплюють саме важкі метали  я їх привіз до Києва зробив їм мінералізацію зробив позбавив вологості і виміряв на приборі на приладі на отримання важких металів.
Забруднення нашого Чорного моря достатньо велике достатньо істотне для того щоби люди думали задумувалися що вони роблять і робили якісь висновки


Свою розробку Андрій представив на світовому рівні – на міжнародному  конкурсі ICYS, який цьогоріч відбувся в Індонезії. А в квітні 2014-го підійшла черга України  зустрічати  молодих науковців. У Харкові зберуться команди із двадцяти трьох країн. Наші школярі також готуються до змагань. До речі, заявки на участь ще можна подати. Їх приймають в Інституті обдарованої дитини до першого грудня. Далі – відбір найкращих. У  січні стануть відомі імена тих, хто представить  Україну на конкурсі.


Поліхун Наталія, заввідділом підтримки обдарованості ІОД

Треба заповнити  анкету на сайті потім відповісти на тестові запитання це таке психологічне тестування певне потім учасники потенційні учасники висилають свої тези  до роботи роботу конкурсне журі розглядає ці роботи і  потім ми до зустрічі скажімо так не всіх допускаємо до зустрічі тобто ті роботи які варті того нашої уваги ми допускаємо до зустрічі в онлайн режимі

Андрій Андрусишин – бронзовий призер ICYS. Посилаючись на свій досвід, майбутнім учасникам радить особливу увагу звернути на англійську. Адже це офіційна мова конкурсу. А ще важлива сама презентація – як буде представлено наукову роботу.  На цьому ж акцентують і в Інституті обдарованої дитини, який готує  наші команди до змагань кілька місяців.


Поліхун Наталія, заввідділом підтримки обдарованості ІОД

Важливе все тому що тут треба буди абсолютно впевненим в собі треба абсолютно володіти  проблематикою. Треба зробити класну презентацію найкращу  в житті своєму яку ти робив до цього часу і потім бути готовим психологічно знати бути впевненим в собі знати що я класний що я лідер що я це можу що я це зроблю.

На минулому конкурсі українську команду представляли 6 школярів. У такому складі вона завоювала 5 бронзових медалей. Та цього разу шанси на перемогу можуть подвоїтись. Адже в планах організаторів - створити дві команди. А це залежить від кількості поданих заявок. Наразі – їх    уже чотири десятки.

Переглядів: 605 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Новини науки
Інформ-партнер
Наше опитування
Чи є в Україні бізнес, який підтримує дитячий інтелект?
Всього відповідей: 762
ПОДІЇ
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ПОШУК