Вітаю Вас ГістьП`ятниця, 27.04.2018, 09:43

ІНТЕЛЕКТ.UA


Головна » 2012 » Серпень » 24 » Найкращі науковці Інтелект.UA відпочивають на "Утьосі"
11:21
Найкращі науковці Інтелект.UA відпочивають на "Утьосі"
Переможець конкурсу молодих науковців Михайло Панчик потрапив в історичне місце: двісті років тому тут була садиба Кучук-Ламбад, а сьогодні – санаторій «Утьос». Перше, що вразило школяра, – дивовижний парк площею 20-ть гектарів, у якому понад 200-ті  видів рослин.  

Михайло Панчик, учень Малої академії наук України

Тут просто чудово. І в плані того, що можна і накупатися, можна і  засмагати, та й повітря чудове. Порівняно з Києвом - узагалі  небо і земля»

Чисте повітря, як у цьому куточку Криму, сьогодні дефіцит – майже скрізь загазованість вихлопами автомобілів, особливо тих, що їздять на неякісному бензині. Це і спонукало Михайла до розробки тестера якості пального. Наразі він проводить апробацію свого приладу і куди б не поїхав, бере його із собою.


Михайло Панчик, учень Малої академії наук України

 Я приїхав на відпочинок зі своїм приладом, щоб провести  експерименти. Якість бензину мене потішила, оскільки відхилення показника домішок в межах допустимого, тобто тут відносно якісний бензин.

На відпочинку хлопець міркував, як можна удосконалити прилад. Вирішив зменшити його до розмірів мобільного телефону. Ідею почне втілювати вже по приїзді додому. Мама Михайла пригадує: син завжди з ентузіазмом брався до справи і на ринках накуповував різноманітних деталей.


Світлана Панчик, мама Михайла

 С раннего детства у него была к этому тяга: он ремонтировал всем игрушки еще в детском садике. Собиралось это все в кулек, приносилось домой и начиналось это все. Его даже называли «механиком» между собой дети. Потом в школе было точно так же.

Із роками здобутки Михайла ставали серйознішими. А нещодавно йому навіть запропонували навчатися в Москві, але хлопець пропозицію відхилив: хоче лишитися в Україні. Тим паче, коли зрозумів: тут знову почали підтримувати молодих науковців. Перемога в конкурсі та відпочинок у наймальовничішому куточку Криму тільки посилили це переконання.


Степан Запорожану, генеральний директор санаторію «Утьос»

 Я думаю, что поскольку он каждый Божий день трудится, работает над собой, участвует в этих мероприятиях, он заслуживает, чтобы и в качестве награды, в качестве отдыха видел самое лучшее, что у нас имеется в Крыму, в Украине.

За радянських часів було безліч дитячих таборів і санаторіїв, де б школярі могли оздоровитися. Сьогодні таких закладів мало. В санаторії  «Утьос»  кажуть,  талановиті  діти повинні мати бонус за наукові дослідження. Саме тому запросили Михайла  на відпочинок.


Родіка Свєтенко, заступник директора санаторію «Утьос» з медичної частини

Раньше функцию оздоровления брали на себя специализированные  санатории - детские, подростковые. Учитывая, что сейчас они куда-то исчезли, наше руководство приняло решение о приеме родителей с детьми. Конечно, для нас увеличивается нагрузка, больше ответственности, добавился еще один пункт, который мы должны осуществить, потому что он немаловажный: как вырастут наши дети, такое у нас общество и будет, насколько они будут здоровы, такое и мышление здоровое будет.»

На півдні Михайло не тільки заглиблювався в науку, засмагав і купався, а й випробував профілактичні процедури. Особливо такій нагоді була рада його мама: разом вони пройшли курс інгаляцій з набором лікарських трав. Відвідали і фітобар. Медики пояснили, що це найкраща профілактика захворювань органів дихання, на лікуванні яких  спеціалізується санаторій. 

Хлопець не приховував захоплення:
йому особливо сподобалося  прокидатися під шум прибою і спостерігати зі свого номера за сходом та заходом сонця.

Переглядів: 899 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Новини науки
Інформ-партнер
Наше опитування
Чи є в Україні бізнес, який підтримує дитячий інтелект?
Всього відповідей: 762
ПОДІЇ
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ПОШУК