Вітаю Вас ГістьВівторок, 24.04.2018, 11:44

ІНТЕЛЕКТ.UA


Головна » 2012 » Квітень » 12 » Найкращі винаходи юних науковців - не без уваги
15:44
Найкращі винаходи юних науковців - не без уваги
Нагорода завжди знаходить переможця. Цю істину вкотре підтвердили найкращі учні МАН та герої програми «Інтелект.ua». Нещодавно Наталія Погасій із Дніпетровська представила глядачам свій проект – математичний конструктор для уроків  геометрії у школі. Тепер роботу молодої дослідниці визнали і науковці Всеукраїнського  конкурсу.  Наталя посіла перше місце.

Наталія Погасій, учениця Малої академії наук

 Найважче… мабуть, власне захист. Власне доповідь, власне захист. Тому що контрольні я люблю писати – і олімпіади різні приймаю участь – а от саме захист мені було найважче.

Більш упевнено тримався ще один молодий науковець - Дмитро Румянцев із Херсона. Цього року хлопець здобув одразу дві золоті медалі: одну – за проект зарядного пристрою для електромобіля, а другу – за розробку унікального фільтра для води, що виявляє  шкідливу речовину – дейтерій, від якого старіє  організм. Цей прилад він постійно вдосконалює і вже готує до випробувань на виробництві.


Дмитро Румянцев, учень Малої академії наук

 Зараз розроблена тільки фізична модель. Зараз займаюся саме розрахунками і все-таки планую до кінця цього навчального року зробити чи прототип чи хоча б повну математичну модель, яка буде працювати і її можна буде реально реалізовувати на ринку

На відміну від досвідченого Дмитра, дев’ятикласник Юрій з Івано-Франківська робить лише перші кроки в науці. Він створив прилад для реєстрації метеорологічних даних. І хоча Юрій перемоги не здобув, отримав спеціальний приз  - як наймолодший учасник конкурсу.


Юрій Гутак, учень Малої академії наук

 Чесно сказати, було трохи страшно. Все-таки перший раз. Трохи вважалося, що тут рівень високий. Ну я старався. Надіюсь, наступний раз все буде добре, трошки не вийшло цього разу.

Журі зізнаються: цього року молоді науковці їх приємно вразили. Розробки учнів як ніколи відповідають вимогам часу, каже Ярослав Зауличний. Він оцінював роботи із матеріалознавства.


Ярослав Зауличний, член журі

 Я уже працюю з ними по-моєму четвертий раз головою журі і весь час рівень піднімається, піднімається. Це не просто так. Бо раньше в нас в секції було 1-2 роботи чисто по матеріалознавству, ну там були такі наближені до нього, то зараз це 16 робіт повністю відповідають назві матеріалознавства.

60 медалей повезли додому юні техніки. Хто ж відзнаки не здобув, набралися нового досвіду та позитивних емоцій. І кажуть, тепер знають свої слабкі місця і над цим активно працюватимуть.
Переглядів: 1561 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Новини науки
Інформ-партнер
Наше опитування
Чи є в Україні бізнес, який підтримує дитячий інтелект?
Всього відповідей: 762
ПОДІЇ
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ПОШУК