Вітаю Вас ГістьП`ятниця, 27.04.2018, 09:53

ІНТЕЛЕКТ.UA


Головна » 2012 » Березень » 15 » Наука пішла в дошкільнята
14:49
Наука пішла в дошкільнята
Навіть у такому ніжному віці вже можна стати науковцями. Поруч зі старшими товаришами – учасниками виставки «Країна юних майстрів» - дошкільнята демонструють досліди з фізики.  І хоча вони поки що не знають складних термінів і трохи плутаються в кольорах, суть експерименту засвоїли.

Маленькі науковці

Тут ми брали промінчик і ставили фільтр. Щоб промінчики змінювали свій колір. Ми змішали кольори – зелений, червоний і синій і получився білий.

Науковий старт малюків оцінили дорослі політики. Президент зацікавлено спостерігав за їхнім експериментом, а міністр освіти навіть вручив їм дипломи. Не залишились без відзнак і старші школярі. Крім дипломів за участь у виставці, дванадцять щасливців отримали патенти на свої розробки, переважно  - на комп»ютерні програми. Віталій Чечіль з Кривого Рогу одержав свідоцтво на програмне забезпечення для мобільних телефонів.


Віталій Чечіль, учень Малої академії наук

 У мене пара програм: одна слугує для відображення текстів пісень на мобільних телефонах, тобто якщо ви прослуховуєте якусь пісню, воно вам з інтернету завантажить і текст. Інша програма малює різні види фракталів – це такі математичні візерунки.

Віталій ще не усвідомив, які переваги дає йому цей документ. Він, як і його однолітки, навіть не намагається отримати патент власними силами – виходить довго і дорого. Тож захистити інтелектуальну власність юним винахідникам допомагає Мала академія наук.


Станіслав Довгий, президент Малої академії наук України

 Діти отримали документ, який захистив їх авторські права. По-перше проведено патентний пошук і доведено, зроблено експертний висновок, що ця ідея оригінальна, що відповідна ідея не захищена іншим патентом і іншим документом, по-перше. І по-друге – це перший крок у великий світ винахідництва, науки.

Це лише початок. Найближчим часом ще десять учнів отримають права на свої розробки.  Їх, до речі,  діти також показали  на цьогорічній виставці, і вкотре довели, що в Україні справді багато юних майстрів.
Переглядів: 1023 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Новини науки
Інформ-партнер
Наше опитування
Чи є в Україні бізнес, який підтримує дитячий інтелект?
Всього відповідей: 762
ПОДІЇ
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ПОШУК