Вітаю Вас ГістьВівторок, 20.03.2018, 16:44

ІНТЕЛЕКТ.UA


Головна » 2013 » Травень » 16 » Науковий марафон
10:45
Науковий марафон
Щовесни Київ стає найрозумнішим містом держави. В цей час до столиці з’їжджаються найкращі молоді мізки – 1365 вундеркіндів.  Для  звичайних людей теми робіт цих школярів, як у кандидатських дисертацій.

Максим Манчевський, учень Малої академії наук України

У  мене була робота на тему «Експериментальне поширення світлового променя у шарово-неоднорідних оптичних середовищах».

Ця робота, як запевняє її автор, має важливе практичне значення – допомагає створювати дуже точні оптичні прилади. З нею школяр завоював золото в одному з найважчих відділень – технічному. До речі, воно ж і наймасовіше: цього року технарі представили 120 проектів. Як завжди, від них не відстають комп’ютерники – одні з найкреативніших конкурсантів.


Анатолій Пашко, член журі

Вони ідуть у ногу з часом і порівняно з дорослими набагато швидше сприймають ті сфери діяльності, де можна результати їхньої роботи впроваджувати. І деколи буває такі якісь речі пропонують, про які ми, здавалося б, здогадувалися: так, вони такі є, але щоб так  просто, легко, доступно сучасними засобами їх можна було реалізувати…

Це вже практично вдалося одному з медалістів конкурсу Дмитру. Хлопцеві пощастило як нікому: він займається улюбленою справою – розробляє комп’ютерні ігри і викладає їх в Інтернеті.


Дмитро Жемовський, учень Малої академії наук України

Це гра, для якої не потрібно встановлювати додаткового програмного забезпечення, потрібен лише доступ до Інтернету та браузер. Я вирішив зробити логічну браузерну гру, тому що зараз он-лайн ігри дуже популярні і мені хотілося, щоб люди не тільки грали в «бродилки - стрілялки» й інші ігри, які не сприяють розвитку, а  щоб грали в якісь головоломки, які приносили б їм користь.


Дмитро вже навіть має своїх шанувальників. І хоча поки їх усього 50, хлопець вірить, що здобуде визнання. Так само, як і його колеги-конкурсанти. Між іншим, члени журі  зазначили,  цьогорічний науковий марафон був особливо цікавим.   


Ярослав Зауличний,  член журі  

Діти досить логічно і аргументовано доповідають.  Матеріалом володіють досить сильно, є прекрасне розуміння матеріалу. Діти стараються мислити. Зараз із деяких випускників Малої академії ядро утворюється у групах, такий локальний інтелектуальний центр, за яким вже інші починають тягнутися. Це дуже корисна робота, її необхідно проводити щороку і залучати якнайширші кола.
 
Найбільший науковий марафон позаду. Всі медалі та дипломи роздано. Але багато школярів кажуть, що й наступного року приїдуть дивувати Київ оригінальними ідеями та винаходами.

Переглядів: 835 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Новини науки
Інформ-партнер
Наше опитування
Чи є в Україні бізнес, який підтримує дитячий інтелект?
Всього відповідей: 762
ПОДІЇ
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ПОШУК