Вітаю Вас ГістьНеділя, 22.04.2018, 03:48

ІНТЕЛЕКТ.UA


Головна » 2012 » Травень » 18 » Навчання мігрує у віртуальний світ
12:46
Навчання мігрує у віртуальний світ
У різних країн – своя система оцінювання знань. У багатьох – п`ятибальна, де п`ятірка означає «відмінно». А ось, наприклад, у Чехії така ж система, але найкраща оцінка – одиниця. У французьких школах узагалі 20-бальна система. Та якою б не була успішність школярів, важливо, щоб про неї знали їхні батьки. Саме тому у світі останнім часом набирають популярності електронні щоденники.І Можливо Інтернет і став бар’єром у живому спілкуванні людей, як кажуть психологи., але він безперечно руйнує стіну, яка виросла між  батьками і вчителями.

Олександр Ходорковський – генеральний директор проекту «Щоденник.Ua»

Основные функции, которые лежат стержнем и основой проекта – это функции коммуникации. Обеспечение виртуального общения через интернет между всеми участниками, учитель может общаться с родителями, с учеником, органы управления образования могут общаться между собой, с учителями. Все ступеньки образования могут общаться между собой.

Проект «Щоденник.Юей» , який одним із перших дав можливість батькам контролювати оцінки своїх дітей за допомогою Інтернету, вже охопив  8000 шкіл. Кількість зареєстрованих користувачів – майже мільйон. Половина з них – активно працюють у системі.


Олександр Ходорковський – генеральний директор проекту «Щоденник.Ua»

Мы добавили возможность управления образовательным процессом, и передачу непосредственно педагогической информации. Это единая медиатека, электронная библиотека, виртуальные образовательные материалы, те которые у нас получается найти бесплатно. Это возможности электронного журнала, электронного дневника, виртуальные родительские собрания, учительская, блоги, электронная газета.

Схожих систем в Україні вже  близько 5-ти. Їхнє завдання - не знищувати традиційні паперові щоденники, а лише доповнювати їх, пояснюють розробники . Вони звертають увагу і на деякі підводні рифи.


Вікторія Костик - начальник відділу Інституту інновацій та інформаційних технологій Міносвіти і науки України

Є закон про захист персональних даних, тому я вважаю, що обов’язково потрібно дотримуватися вимог цього закону, тобто всі дані, які будуть розміщуватися на тому чи іншому ресурсі, вони обов’язково повинні бути захищені.

Також є побоювання, що новий вид комунікації повністю витіснить безпосереднє спілкування батьків і педагогів.


Олександр Ходорковський – генеральний директор проекту «Щоденник.Ua»

Безусловно, это сокращает расстояние, между родителями и школой, и самое интересное, что мы наблюдаем тенденцию не только сокращения виртуальное, ну и люди просто познакомились, начали общаться, они узнали о вкусах друг друга, и интересно что виртуальные родительские собрания приводят к тому, что люди в физическом мире еще больше общаются.

Електронні щоденники потроху завойовують світ. І всюди приносять  позитивні зміни – успішність учнів зростає, кількість прогулів зменшується.
У Латвії 80% шкіл, що перейшли на електронні щоденники, відмовилися від звичайних. Батьки не дуже старанних учнів платять за користування системою більше, ніж ті, чиї діти добре вчаться, - вартість послуги залежить від кількості повідомлень. У Білорусі таким нововведенням дуже задоволені учителі, адже воно звільнило їх від багатогодинної рутинної паперової роботи. В Індії завдяки електронним щоденникам різко скоротилася кількість паперових шкільних документів, а також на 50% зменшилися витрати на телефонний зв'язок.
Сьогодні таких освітніх систем в Україні  чимало. Настав час попрацювати над їх простотою і зручністю для користувачів.
Переглядів: 1320 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Новини науки
Інформ-партнер
Наше опитування
Чи є в Україні бізнес, який підтримує дитячий інтелект?
Всього відповідей: 762
ПОДІЇ
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ПОШУК