Вітаю Вас ГістьЧетвер, 26.04.2018, 12:42

ІНТЕЛЕКТ.UA


Головна » 2011 » Грудень » 9 » Непогашений борг - можливість втратити житло
12:16
Непогашений борг - можливість втратити житло
На сьогодні кожен п’ятий власник квартири або будинку має тримісячний борг за холодне водопостачання, а за гаряче - кожен четвертий. Але, щоб відключити від цієї послуги помешкання боржника, доведеться перекрити воду для всієї багатоповерхівки. 

Володимир Данько - директор КП «ЖЕК «Михайлівське»

Лічильник знаходиться в доступному місці, і Київенерго може прийти, відключить електроенергію, і мешканець мало того, що заплатить за електроенергію, так і ще заплатить за те, щоб його підключили. З водою проблема друга – всі крани знаходяться в помешканні, і труби також. І щоб його закрити, потрібне рішення суду, щоб можна біло зайти в квартиру і відключити.

У комунальників - свій запас терпіння до боржників.  Три місяці – стільки вони чекають на оплату послуги.  Звернення до  суду – це останній крок.  


Володимир Данько - директор КП «ЖЕК «Михайлівське»

Якщо людині двічі сказати – ти виходиш з дому, і тобі конс’єржка каже: Саша, чому ти не заплатив за квартиру? , Другий раз. На третій в тебе вже відкладається і ти вже біжиш платить. Повірте мені, це більш дієво аніж суд.  

Утім у судах все ж заведено чимало справ на тих, хто ухиляється від сплати за комунальні послуги. А за борги згідно із законом можуть навіть конфіскувати майно.

Сергій Алексєєв – керуючий партнер юридичної компанії «Алексєєв, Боярчуков та партнери»

Суд выдает сразу приказ, на взыскание долга в такой то сумме, и компания, которая предоставляет услуги с этим приказом идет в исполнительную службу. Исполнрительная служба начинает принудительно взыскивать этот долг. И должна найти деньги, если нельзя найти деньги, принять меры – найти имущество должника, а если долг превышает 10 мин зарплат и более, имеет право накладывать взыскание на жилище, на дом.До конфіскації - майже ніколи не доходить, кажуть  юристи.  А борги тим часом зростають. На сьогодні населення завинило комунальникам майже 10 мільярдів гривень. Цікаво, що самі українці підтримують ідею - автоматично перекривати воду в оселях боржників. Але припускають -  наш ініціативний народ шукатиме, обхідних шляхів.

Володимир  – мешканець столиці

Ви хочете сказати, що якщо людей налякати цими приладами, то вони будуть платити? Я сумніваюсь, якось вони приспособлюються і до цих приладів. Кулібіни понаходяться. Які хоч. І воду, і енергію, все вони зараз. І енергію скачують, і воду підключають.
Людмила – мешканка столиці

А говорили, что какие то методы новые придумали, что можно как то закрывать именно у них проходы воды, и все – пусть сидят без воды.

Застосування блокатора подачі води буде ефективним у комплексі з іншими заходами.  Наприклад, усі лічильники та вентилі мають бути виведені з квартир. Також слід запровадити електронний моніторинг лічильників. Щоб інформація  надходила до комп’ютера – тоді й буде видно, хто вчасно платить, а для кого потрібне останнє китайське попередження.  
Переглядів: 1594 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Новини науки
Інформ-партнер
Наше опитування
Чи є в Україні бізнес, який підтримує дитячий інтелект?
Всього відповідей: 762
ПОДІЇ
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ПОШУК