Вітаю Вас ГістьП`ятниця, 27.04.2018, 09:52

ІНТЕЛЕКТ.UA


Головна » 2011 » Липень » 21 » Окрема тема - ЛІТНІ ШКОЛИ
12:15
Окрема тема - ЛІТНІ ШКОЛИ
Вихованців Малої академії наук хвилює така глобальна проблема як енергозбереження. Світло нових знань для них – це спілкування з однодумцями. Тож юні дослідники охоче вирушили у дві науково-пошукові експедиції на Сумщину.

Одинадцятикласник з Київщини Валерій Бабанов за два тижні став зіркою літньої школи  історико-краєзнавців та фольклористів  в Сумах.  Показав себе, не лише як  дослідник старовинної архітектури, але  і як  танцюрист та  актор. Валерій зізнався, у цій школі йому не було нудно.

Валерій Бабанов, учень Малої академії наук

Це дуже добрий шанс пізнати дуже багато нового, пізнати Сумщину, пізнати, які тут історичні події відбулися. Хочеться мати зв’язок з історією, мати знання про історію  і знати , де ти живеш і що це за місце.В історико-краєзнавчій  та фольклорно-етнографічній  літніх  школах МАНу  в Сумах було 100 учнів. Працювати з ними, зізнаються викладачі - було непросто. У  експедиції   до сіл Линово та Нова Слобода, що на Сумщині юні наковці співали давніх  пісень і знайомилися зі  старовинними  обрядами. Майстер-клас Олени Гончаренко з автентичного фольклору захопив  хлопців і дівчат. Станіслав Довгий, президент МАН

Кожна літня школа – це по кілька учнів з кожної області. Вся Україна збирається. Я не знаю більш дієвого методу, чи якогось підходу – як можна об’єднати Україну. Та не має політики, там не має протиріч, там є молодість, щирість у стосунках, є бажання пізнати. Діти відчувають, що вони громадяни України. Вони знайомляться між собою, і цю дружбу в більшості випадків з юного віку проносять через все життя»
Свято  Івана Купала слухачі літньої школи провели за усіма народними канонами – магічними хороводами і піснями,   Мареною, купальським деревом, вінками і стрибками через вогнище. А потім вони прощалися  - з сльозами,  посмішками і обіймами.
Переглядів: 1981 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/2
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Новини науки
Інформ-партнер
Наше опитування
Чи є в Україні бізнес, який підтримує дитячий інтелект?
Всього відповідей: 762
ПОДІЇ
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ПОШУК