Вітаю Вас ГістьП`ятниця, 27.04.2018, 09:54

ІНТЕЛЕКТ.UA


Головна » 2014 » Липень » 13 » Ораторське мистецтво - для винахідників
13:32
Ораторське мистецтво - для винахідників

Якби ці юнаки і дівчата жили в Давній Греції, то замість затишної аудиторії сиділи б на березі океану. Та ще й з повним ротом каміння. Саме так вправлявся в мистецтві красномовства знаменитий оратор Демосфен. Сьогодні ж педагогічні підходи зовсім інші, а ось вага ораторської майстерності ще більше зросла.
 

Олександр Мартазін - студент 1-го курсу НТУУ «КПІ»
Це перш за все курс, який допомагає людині більш упевнено себе відчувати в аудиторії, допомагають, знайти підхід до аудиторії, і розкрити в собі потенціал оратора.

 

Сашко Мартазін успішно закінчив тренінг «Харизматичний оратор. Людина впливу». Заняття безкоштовно для українських студентів організувало Молодіжне конструкторське бюро Малої академії наук. Професійний тренер Світлана Шакіна на пальцях пояснювала учням усі премудрості давньої науки. Основна порада майбутнім ораторам – вірити в те, що говориш.
 

Світлана Шакіна – тренер з ораторського мистецтва
Мы изучаем репрезентативные системы, чтобы понять как общаться с разными группами людей, такие как визуалы, аудиалы, киностеты, дискреты. Мы изучаем технику якорения состояний, чтобы каждый выступающий мог передать определенное состояние аудитории, и удерживать свое состояние. Также, естественно, жестикуляция, мимика, поза тела. И тогда аудитория считывает разные послания от оратора. 02.25

Усього восьми занять вистачило Сашкові та його друзям, аби набратися сил та впевненості для публічних виступів. Хоча б перед студентською аудиторією.
 

Олександр Мартазін - студент 1-го курсу НТУУ «КПІ»
Щоб дійсно стати великим оратором і вміти застосовувати будь-які інструменти оратора, і вільно почуватися в будь-якій публіці, потрібно дійсно дуже багато років, і перш за все бажання, і тренувань особистих.

 

Найкращі оратори – політики. Серед них є і справжні рекордсмени. Колишній лідер Куби Фідель Кастро автор найвищого досягнення з тривалості промов. Він 7 годин і 10 хвилин виступав на з’їзді кубинської компартії. Та чотири з половиною години - перед світовими лідерами на Генеральній асамблеї ООН. Такі успіхи в цих слухачів іще попереду. Але вже є перші результати - Сашко перестав боятися аудиторії. А Дмитро Гончаренко  теж набрався упевненості. Але у спілкуванні з комп’ютером. Там таки, в МКБ, завершилися і курси 3Д моделювання.
 

Дмитро Гончаренко – студент 2-го курсу НТУУ «КПІ»
То, что мы вычерчиваем сейчас, я могу вычертить и сам. И до этого мог. Но здесь мне показывают более простые методы, больше систематизации, использование библиотек, которых я раньше просто боялся, не знал, не слышал даже.

Головний плюс таких занять – мінімум теорії. Викладач дає завдання, пояснює, як його виконати, і оцінює результати.  
 

Ніна Золотова – інженер-конструктор
Они будут владеть всеми инструментами трехмерного моделирования. Трехмерное моделирование – это способ донести какую то свою идею, свой проект, который есть только в голове, до других людей. Показать им, уже представить в объеме. Они смогут представить: хоть многоэтажный дом, хоть сложный двигатель из сотни деталей различных, и показать, как это все будет крутиться, двигаться, показать как это будет действительно выглядеть, как это все работает.

Дмитро  курсами задоволений. Нові знання допоможуть у проектуванні і конструюванні власного велосипеда. Хлопець уже почав роботу над ним – підібрав матеріали та зробив перші ескізи. До речі, курси з моделювання, як і з ораторства  – це ще й можливість непогано продати себе. Варто згадати екс-прем’єр-міністра Великої Британії Тоні Блера. Кожна хвилина його промови коштує 9 тисяч доларів. За два роки після своєї відставки політик наговорив на 23 мільйони умовних одиниць. 

Переглядів: 686 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Новини науки
Інформ-партнер
Наше опитування
Чи є в Україні бізнес, який підтримує дитячий інтелект?
Всього відповідей: 762
ПОДІЇ
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ПОШУК