Вітаю Вас ГістьП`ятниця, 27.04.2018, 09:46

ІНТЕЛЕКТ.UA


Головна » 2012 » Березень » 1 » Острів знань для допитливих
13:46
Острів знань для допитливих
Своїх відвідувачів вони називають аборигенами.  Щодня їх майже 35 тисяч. А це, до речі, населення такого острова як Сент-Кіттс у Карибському морі. Мешканці освітнього порталу «Острів знань» обжилися  в інформаційному просторі України ще 2004 року.
Володимир Камишин, директор Інституту обдарованої дитини
Ми ставили собі на мету, щоб цей сайт був цікавий не тільки дітям, дитині, щоб могла вона там отримувати знання. А щоб він був цікавий і поза школою, в позашкільній діяльності дитини. І вона могла знайти щось цікаве і в спілкуванні з друзями, і як приготувати пиріг, і як підготуватися до якогось свята.

Якщо спекти пиріг, не звертаючись за порадою до Інтернету, ще можна, то підготуватися до занять – у наш час майже неможливо. Розробники «Острова знань» підкреслюють: сайт створено для дітей, які прагнуть мислити і шукати, а не отримувати вже готові матеріали.

Кожен третій мешканець світу є активним користувачем Інтернету. Українська статистика вища за загальносвітову: завсідників світової мережі в нас - половина населення. 92 відсотки українських дітей матеріали для навчання беруть в Інтернеті.Володимир Камишин, директор Інституту обдарованої дитини

Більшість сайтів – це є сайти просто сайти рефератів, де студенти можуть чи учні скачати реферати і здати їх потім вчителю. Це нас зовсім не влаштовувало, звичайно. А такого комплексного підходу ми на той час не побачили»

Але скачані реферати – це ще півбіди. На молоде покоління в Інтернеті чатують інші небезпеки - через доступ до заборонених ресурсів. Тож «Острів знань» першочерговим завданням вважає безпеку своїх аборигенів.  У розгалуженій соціальній мережі сайту школярі можуть спілкуватися і між собою, і з педагогами, і з закордонними друзями. Для вчителів на острові теж є широкий простір.


Тетяна Юрченко, адміністратор проекту «Острів знань»

В первую очередь – это обмен опытом, учительський обмен опытом. разработки уроков, сценарии. То, что касается администрации школ – это планирование работы, это государственная аттестация педагогическая, нормативне документы, которые доводять органы управления образованием, там Министерство, облороно, районо – вот это все у нас есть. Учебники, которые реокмендованы министерством и которые есть так называемым альтернативным образованием»

А крім того – унікальні методичні розробки – багаторічне надбання педагогів Інституту обдарованої дитини. Тому не лише українські, а й закордонні вчителі оселилися на «Острові знань». Тут вони не тільки знайомляться з матеріалами, а й розміщують свої. Батьки ж знайдуть поради педагогів, психологів, юристів, а головне – порозуміння зі своїми дітьми.

Переглядів: 1797 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Новини науки
Інформ-партнер
Наше опитування
Чи є в Україні бізнес, який підтримує дитячий інтелект?
Всього відповідей: 762
ПОДІЇ
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ПОШУК