Вітаю Вас ГістьЧетвер, 26.04.2018, 12:40

ІНТЕЛЕКТ.UA


Головна » 2012 » Квітень » 19 » Переддень міжнародної конференції молодих учених - ICYS
11:25
Переддень міжнародної конференції молодих учених - ICYS
У 17 столітті француз Варіньйон поділив сторони чотирикутника навпіл і знайшов площу новоутвореного паралелограма. Майже через два сторіччя німець Віттенбауер сторону чотирикутника поділив на три частини і так само знайшов площу утвореного паралелограма. А на початку 21 століття українець – школяр  Юрій Захарян просунувся в науці ще далі від своїх попередників. Він  поділив  сторони фігури на чотири, п»ять та більше частин.

Юрій Захарян, учень Малої академії наук України

 Я приймав участь в олімпіадах різного рівня і з математики в тому числі, тому коли я розв»язував задачі з геометрії, я застосовував дуже часто теорему Варіньона. Потім поїхав до Москви – також був учасником конкурсу. Там я побачив теорему Віттенбауера і вже з»явилась така ідея»

Юрій вивів вісім своїх теорем, на які, до речі, вже отримав авторські свідоцтва. Зараз він готується до міжнародного змагання – конференції молодих учених ICYS. Крім нього ще одинадцять школярів приїхали до Києва на генеральну репетицію.


Олександр Буров, заступник директора з наукової роботи Інституту обдарованої дитини

 Презентація у такому форматі. Як зараз їх вчать – якраз 10 хвилин як правило на сам виступ і 5 хвилин на питання. Тобто ви можете керувати своїм часом, але якщо ви вичерпаєте свої 15 хвилин – не буде питань. І може лишитись непорозуміння і нез»ясовані якісь моменти, які могли б якраз підняти рейтинг і підняти бал за цю роботу.

Школярі продемонстрували наставникам свої презентації та ще раз відкорегували знання англійської. Організатори задоволені рівнем української команди.


Станіслав Довгий, президент Малої академії наук України

Конкурс проводився в країнах, які віддають пріорите якрас освітній галузі, пріоритет науковим дослідженням і Україна якраз з 1993 року не пропустила жодного конкурсу. 

16-го квітня – третього великоднього дня - наша команда вирушає до Нідерландів. Молоді науковці впевнені у своїх силах, а організатори – у здібностях своїх вихованців. Тож мають повернутися додому з медалями.
Переглядів: 1131 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Новини науки
Інформ-партнер
Наше опитування
Чи є в Україні бізнес, який підтримує дитячий інтелект?
Всього відповідей: 762
ПОДІЇ
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ПОШУК