Вітаю Вас ГістьСереда, 25.04.2018, 15:37

ІНТЕЛЕКТ.UA


Головна » 2011 » Вересень » 16 » Пияки за кермом - світова проблема
13:58
Пияки за кермом - світова проблема
Українська статистика лякає. Кожні 12 хвилин в Україні трапляється ДТП, а кожні дві години гине людина. За роки незалежності в аваріях загинуло 140 тисяч осіб, а це населення, приміром, цІлого Ужгорода. Михайло Берлін уже три роки очолює Асоціацію безпеки автомобільного руху, однак не може звикнути до страшної статистики: за показникАми смертності у ДТП Україна - п`ята у Європі. Щодня в аваріях гинуть більш як 20 осіб та близько сотні - травмуються. Серед причин  друге місце після перевищення швидкості посідає керування автомобілем у нетверезому стані. Третина загиблих – молодь до 25 років.Михайло Берлін, президент Асоціації безпеки автомобільного руху

 Риск попасть в аварию с дозой алкоголя в крови очень высок у людей, у юношей – в пять раз выше, чем у людей после 30 лет. Это очень важно: мало того, что молодые водители они плохо водять машину, не имеют навыков вождения, еще если алкоголь усугубляет – именно потому происходит такое.

В Асоціації безпеки автомобільного руху ретельно вивчають іноземний досвід. Приміром, у Німеччині також гостра проблема – водії напідпитку, але наслідки там не такі масштабні, як в Україні.Юрій Лазуто, заступник голови координаційної ради Асоціації безпеки автомобільного руху

 Країни Заходу далеко пішли від України в питаннях безпеки дорожнього руху. Я вам скажу, що та ж Німеччина, яка має 90 мільйонів – 92 мільйони мешканців, має такий же результат смертельних випадків від ДТП, як і Україна – це близько чотирьох тисяч людей гине як на дорогах України, так і на дорогах Німеччини. Але в Німеччині автомобілів в 8-10 разів більше, ніж в Україні.

Втім, на відміну від України, за кордоном активно борються із п’яними водіями. Останнім часом популярності набирають прилади, такі як «Алкостоп», розроблений  юним науковцем Вадимом Хімічем.
У   Німеччині, якщо спіймають нетверезого за кермом, заохочують ставити  в авто спеціальний алкоблокатор, пристрій на зразок навігатора. Якщо власник таки обладнає ним машину, йому скоротять термін тимчасового позбавлення водійських прав та анулюють усі попередні  записи про порушення на дорозі. Німці - перші у світі вдалися до такого способу боротьби з пияками на дорогах.


Михайло Берлін, президент Асоціації безпеки автомобільного руху

 Вот шведы очень много средств вкладывают именно в алкостопы. Там законы принимаются, там что касается общественного транспорта – это вообще 100 процентов должны быть алкостопы. То есть человек, который сел – водитель, который перевозит пассажиров, у него сзади сидять там 20-30 человек – это просто закон должен быть – если ты пьян, ты не поедешь

На відміну від тих же німців чи шведів, українці не відзначаються високою  самодисципліною. А відтак, тільки кардинальні кроки – суворі закони й великі штрафи - можуть припинити алкогольний безлад на дорогах і врятувати людські життя. Винаходи, такі, як зробив манівець Вадим Хіміч, допоможуть у цьому. Суспільство їх підтримує, тож слово – за владою.


Михайло Берлін, президент Асоціації безпеки автомобільного руху

 Мы готовы поддержать этого парня, мы готовы провести пресс-конференцию и познакомить его с теми людьми, которые определяют политику и если его изобретение достойное, даже можно наладить массовое производство.
Юрій Лазуто, заступник голови координаційної ради Асоціації безпеки автомобільного руху
 Це дуже-дуже цікава річ і я б наприклад, двома руками виступав би за те, щоб такий закон був прийнятий, щоб встановити на всіх машинах такі прилади, які б унеможливлювали запуск двигуна при тому, якщо людина має якийсь запах чи прийняла якийсь алкоголь.
Переглядів: 1465 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Новини науки
Інформ-партнер
Наше опитування
Чи є в Україні бізнес, який підтримує дитячий інтелект?
Всього відповідей: 762
ПОДІЇ
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ПОШУК