Вітаю Вас ГістьВівторок, 20.03.2018, 06:53

ІНТЕЛЕКТ.UA


Головна » 2011 » Жовтень » 28 » Посуд "НЛО" - невпізнаний ласий об`єкт
11:39
Посуд "НЛО" - невпізнаний ласий об`єкт
За кордоном  уже давно думають над тим, як не забруднювати довкілля пластиковим  посудом. І вигадали  -  НЛО.  Розшифровують так: невпізнаний ласий об`єкт? Тобто, це тарілки, які після використання господарі віддають тваринам, як корм. Від посуду не залишиться і сліду, бо його з’їдають коти, собаки або птиця. Для нас це поки що недоступна розкіш. Якому посуду  віддають перевагу українці?
Цукрова тростина, пальмове листя, бамбук і крохмаль уже десятки років в азійських країнах є сировиною для одноразового посуду. В Україну поняття екопосуд прийшло лише два роки томУ, але й сьогодні мало хто знає, що це таке і що з нього їдять.
Олександр Сорокін, дилер екопосуду

 Эта посуда является альтернативой пластиковой посуде, которая у нас сей час представлена на рынке в огромном колличестве. Основным производителем данной посуды является Индия и Китай, то есть идет диверсификация – Индия производит посуду в основном из пальмових листьев и бамбука, а Китай занимается производством посуды из кукурузного крах мала и багоса.

У цих країнах екопосуд коштує копійки. У нас він поки що дорогий. Приміром, вартість  бамбукової тарілки - 12 гривень, а посуду з пальмового листя – приблизно сім. Найдешевший – із крохмалю – коштує близько чотирьох гривень. Та незважаючи на ціну, такі вироби - найбільш практичні.


Олександр Сорокін, дилер екопосуду

Данная продукиия – посуда – может быть использована в повседневной жизни, то есть она очень спокойно выносит использование микроволновки  Посуда из крахмала держит влагу – в ней можно хранить жидкие продукты. В принципе, точно так же, как и любая разовая посуда. Основное ее преимущество то, что при утилизации дання посуда не наносит вред окружающей среде»

Розкладається такий посуд за кілька місяців, а при спалюванні не виділяє жодних отруйних речовин. Утім головна його перевага – безпечність: із такого стаканчика можна пити гарячий чай і не боятися за своє здоров`я.

Деякі американські ресторанні мережі поступово переходять на екопосуд. Один із закладів продає свої салати, м`ясо та морепродукти в упаковці з очерету. А от усесвітньовідомий «Старбакс», який щорічно викидає п`ять мільярдів одноразових стаканчиків – а це 10 відсотків пластикових відходів усієї Америки – планує перейти на багаторазовий або придатний до подальшої переробки посуд. До 2015 року компанія планує стати дружньою до довкілля.Олександр Сорокін каже: перспективи для екопосуду в Україні є, але поки що на заваді - висока ціна. Але й цю проблему можна подолати. Приміром, посуд із крохмалю можна виробляти в Україні – обладнання на заводах є, а кукурудзи та картоплі в нас – вистачає.  Тож ідея абсолютно реалістична. Потрібно тільки, щоб бізнес захотів розширити асортимент такого товару. 

Переглядів: 1393 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Новини науки
Інформ-партнер
Наше опитування
Чи є в Україні бізнес, який підтримує дитячий інтелект?
Всього відповідей: 762
ПОДІЇ
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ПОШУК