Вітаю Вас ГістьПонеділок, 19.03.2018, 00:04

ІНТЕЛЕКТ.UA


Головна » 2014 » Травень » 11 » Практичні ідеї "технічної секції" юних винахідників
14:23
Практичні ідеї "технічної секції" юних винахідників

У найближчому майбутньому за здоров’ям хворого буде стежити мікрочіп, вживлений в організм. Він оперативно передаватиме всі життєві показники на комп’ютер. А штучний мозок вирішуватиме, яке саме лікування потрібне пацієнтові.  Те , що такі зміни не за горами, – доводять роботи молодих науковців. Приміром, учень МАН Ярослав Кремпоха запропонував медикам систему, яка полегшить перебування хворого в лікарні і спростить роботу ескулапів.
 

Ярослав Кремпоха - учень Малої академії наук України
Тема мого проекту – це стабілізаційно-моніторингова система. Цей проект дозволяє лікарям в режимі реального часу слідкувати запараметрами хворих, які перебувають на реабілітації. Наприклад, за електрокардіограмою серця, за частотою дихання, за температурою тіла, тиском, і вчасно реагувати на загрози.


 

Проект Ярослав представив у фіналі Всеукраїнського конкурсу-захисту наукових робіт Малої академії наук. Хлопець разом з колегами-школярами влаштували справжню презентацію ноу-хау.  Члени  журі, які обирали найкращого винахідника в найцікавішій секції-технічній,  кажуть, молоді інтелектуали мають багато практичних досягнень. Наприклад, Михайло Бєлан із Сумщини продемонстрував прилад для вимірювання сили і швидкості повітряного потоку. Каже, ним запросто можуть скористатися як суднобудівники, так і метеорологи.
 

Михайло Бєлан - учень Малої академії наук України
Принцип дії нашого приладу базується на використанні екзорезистивних сенсорах, за допомогою яких можна вимірювати деформацію, яка суміщається під дією повітряного потоку.

 

Можливості сонця і вітру досліджували десятки молодих науковців, які захищали  свої роботи у  секції  ресурсозбереження.
 

Станіслав Довгий – президент Малої академії наук України
Сьогоднішні наші розробники пропонують реалізувати проекти, в яких можна збільшити на 20-30% коефіцієнт корисної дії цих установок.

 

Діти пропонували не лише фантастичні проекти, які принесуть користь у майбутньому. Але й такі ідеї, що стануть у пригоді вже зараз. Ілля Ружило з Івано-Франківська знає, як зекономити в боротьбі з ожеледдю на дорогах. Звичайний пісок, яким посипають траси, переважно змивається у водостоки. Ілля пропонує спеціальну крупнозернисту суміш, яку навесні можна знову зі шляхів збирати і повторно використовувати.


Ілля Ружило - учень Малої академії наук України
А замість солі, яка є доволі шкідливою для організмів, бо вона ж потрапить у воду, вона є корозійно активна, шкодить взуттю, шкодить лапам тварин, я використовую технічний подиш, який не є агресивним.


Діти пропонують допомогу не лише дорослим, але і своїм колегам-школярам. Віра Родіонова представила електронний музичний репетитор.
 

Віра Родіонова - учениця Малої академії наук України
Моя робота називається розробка навчально-ігрової програми сольфеджіо для початківців, вона допомагає дітям першого класу вчитися сольфеджіо, так як це дуже складний предмет в музичній школі.


МАНівський конкурс подарував країні десятки важливих ідей, які можуть допомогти економіці. А дітям дав можливість для самореалізації.
 

Олександр Калевич - учень Малої академії наук України
Дуже радий, що в нашій країні є така організація, що діти, які  тягнуться до знань, які хочуть змінити світ на краще, які знають, вміють і можуть, вони можуть звернутися до Малої  академії наук, яка надає їм підтримку, фінансово заохочує. Тому дуже приємно тут знаходитися.

 

Роботи школярів уже скоро можуть бути реалізовані у промислових масштабах. Головне, підтримка держави та бізнесу, наголошують як юні науковці, так і їхні досвідчені колеги.

Переглядів: 644 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Новини науки
Інформ-партнер
Наше опитування
Чи є в Україні бізнес, який підтримує дитячий інтелект?
Всього відповідей: 762
ПОДІЇ
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ПОШУК