Вітаю Вас ГістьНеділя, 22.04.2018, 03:29

ІНТЕЛЕКТ.UA


Головна » 2012 » Грудень » 7 » Роботи звільнять людей від побутового рабства
13:54
Роботи звільнять людей від побутового рабства
У Китаї є шеф-кухарі – роботи. В  одному з ресторанів вони  нарізають локшину. Вартість такого «кіборга» - 2 тисячі доларів, тоді як платня справжнього кулінара – майже 5 тисяч. Їжа, за словами відвідувачів, не відрізняється від тієї, що зварили чи спекли люди. В Шанхаї трансформери можуть приготувати курку, бобовий сир у соусі чилі та інші страви всього за три хвилини. Вони ж миють у ресторані посуд. Сьогодні автомати навіть виконують функції хірурга. Приміром, робот Да Вінчі може проводити до 20-ти різноманітних операцій: зокрема, на попереку чи з видалення сечового міхура.  Футурологи прогнозують – зовсім скоро такі пристрої замінять людину ледь не у всіх сферах.  Жак Фреско – керівник Проекту «Венера»

Роботи будуть упроваджуватися скрізь, де людям доводиться тривалий час повторювати одну й ту ж дію. Така праця згубно впливає  на людину, тому що не використовує її розумових здібностей. Ще раз наголошую, автоматизація  буде застосовуватися там, де є монотонна робота,  щоб звільнити людей від рутини.  

Але кібернетизація суспільства не означає, що вулицями ходитимуть такі собі термінатори. Роботи майбутнього зовні не нагадуватимуть людей. Це будуть спеціальні механізми, з’єднані в систему за допомогою супутників та локальних мереж. Керуватимуться вони з автономного комп’ютера.

В сільському господарстві «кібери» будуть автоматично контролювати рівень ґрунтових вод, склад ґрунту і координуватимуть сівбу і збирання врожаю. У житловому секторі  підтримуватимуть екологічну чистоту і переробку відходів.

Шон Ходжинс – співробітник Проекту «Венера»

У кібернетизованому суспільстві з розвиненими технологіями ми позбудемося необхідності участі людини у виробництві та розподілі товарів і послуг. Використовуючи кібернетичні системи, можна з легкістю підтримувати збалансованість економіки.

Роботи будуть отримувати команди як через супутники, так і через локальні мережі, кожен буде оснащений спеціальними приймачами. Але вони зможуть виконувати завдання навіть і без вказівок людини.


Шон Ходжинс – співробітник Проекту «Венера»

У міру того, як комп'ютери і штучний інтелект будуть впроваджуватися для централізованого збирання інформації, вони зможуть приймати дедалі правильніші рішення щодо діяльності нашої соціальної системи.

У майбутньому людина не виконуватиме важкої фізичної роботи, а відтак зможе зосередитися на глобальних питаннях.


Ігор Мухін - координатор групи навчання Проекту «Венера»

У нас, наконец-то, появится время заняться экологией планеты, восстановлением океанов, восстановлением рифов, плодородного слоя, лесов, очисткой воздуха. У нас появится время заняться такими заболеваниями как раковые, сердечные. У нас появится время заняться образованием – своим и всех людей на планете.

Футурологи запевняють, роботи не повстануть проти людей. Основна причина – в них немає душі.


Ігор Мухін - координатор групи навчання Проекту «Венера»

Эмоции, амбиции, чувства присущи только человеку, машина сможет делать только то, на что она запрограммирована. Машина – это скорее друг человека.

Роботи виконуватимуть усю працю, яку можна автоматизувати. І в майбутньому люди не тільки не дивуватимуться з таких машин, а навіть не помічатимуть їхнього сусідства. Далі ми продовжимо подорож у часі і розкажемо, про транспорт майбутнього, а також про незвичну архітектуру будинків, де будемо мешкати.
Переглядів: 956 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Новини науки
Інформ-партнер
Наше опитування
Чи є в Україні бізнес, який підтримує дитячий інтелект?
Всього відповідей: 762
ПОДІЇ
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ПОШУК