Вітаю Вас ГістьЧетвер, 26.04.2018, 12:26

ІНТЕЛЕКТ.UA


Головна » 2013 » Липень » 4 » "Роботизована" літня школа молодих науковців
09:41
"Роботизована" літня школа молодих науковців
Цього явища люди не побачать у найближчі сто років: Венера проходить точно між Землею і Сонцем. Астрономічне диво трапляється лише двічі на століття. В нашому вже було – 2004-го та 2012-го. Останній транзит планети досліджував молодий науковець із Криму Ілля Кулаков. Але астрономією захоплення хлопця не обмежуються. Цей робот на ім'я Гоша також його творіння. На розробку пішов рік і… всі кишенькові гроші. Але Ілля не шкодує, бо переконаний: його наукові здобутки знадобляться людям.

Ілля Кулаков, учень Малої академії наук України

Первая работа - это подтверждение данных статистических для астрономов и это полезно очень. А вторая работа - создание роботов, которые по аналогии с европейскими моделями будут работать где-то на складах, в больницах, развозя медикаменты или товары.

Свого Гошу Ілля привіз на Закарпаття, у літню школу МАН для технарів. Серед колег науковця, а їх було 25, робот мав неабияку популярність. І викликана вона не просто дитячою цікавістю, а професійним інтересом. Адже всі присутні в таборі мають свої розробки. В Олександра Погребеного з Луганська це також робот.


Олександр Погребений, учень Малої академії наук України

Я робив робота, який допомагає літнім людям користуватися новітніми технологіями, насамперед мобільним телефоном. Наприклад, літній людині треба зателефонувати. Вона натискає кнопку - і він набирає номер, виклик і голосовий зв'язок.

На Всеукраїнській олімпіаді з робототехніки Олександр зі своєю розробкою посів третє місце. Але хлопця не полишають думки про вдосконалення трансформера. Переконаний: у цьому йому допоможуть заняття в літній школі: щодня по дві години лекцій і стільки ж практикумів.


Владислав Кравченко, доцент фізичного факультету  КНУ ім. Тараса Шевченка

Наше завдання - зацікавити дітей. Не тільки не відбити в них бажання займатися дослідженнями, цікавитися науковими відкриттями, а й дати їм такі орієнтири, які б спрямували їхній розвиток як науковців, як дослідників, щоб вони бачили своє майбутнє в науці.                           .

Та виявилося, що під час перебування в літній школі діти розвинулися не лише як науковці, а й як особистості,  і стали хорошими друзями.


Ярослав Кремпоха, учень Малої академії наук України

По-перше, МАН це дуже гарна організація, яка об’єднує дітей з усієї України. Ми всі тут здружуємося. По-друге, сам конкурс-захист допомагає нам детермінувати нашу вербальну адитивність, тобто збільшити словникові запаси та навчитися спілкуватися з аудиторією.

Дозвілля також було активним: інтелектуальні ігри, екскурсії, творчі заходи. Всі учасники літньої школи із Закарпаття везуть додому не лише гарні враження і нові дружні контакти, а й ідеї для наступних досліджень і розробок.
Переглядів: 889 | Додав: Admin | Рейтинг: 4.0/1
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Новини науки
Інформ-партнер
Наше опитування
Чи є в Україні бізнес, який підтримує дитячий інтелект?
Всього відповідей: 762
ПОДІЇ
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ПОШУК