Вітаю Вас ГістьПонеділок, 19.03.2018, 00:20

ІНТЕЛЕКТ.UA


Головна » 2013 » Березень » 29 » РУБРИКА: "ВІДОМИМИ НЕ НАРОДЖУЮТЬСЯ" - Інтерактивний ресторан від українського софтера
10:41
РУБРИКА: "ВІДОМИМИ НЕ НАРОДЖУЮТЬСЯ" - Інтерактивний ресторан від українського софтера
На вигляд  – це екран величезного планшетного комп’ютера. Але дуже незвичний, бо слугує… столиком у ресторані. За його допомогою можна робити замовлення і розраховуватися. Таку дивину пропонують на Кіпрі. Але цей стіл має українське походження, бо створений руками нашого винахідника Дмитра Костика.

Дмитро Костик – засновник компанії Kodisoft

Здесь у нас список блюд, здесь можно посмотреть более детально, здесь у нас кое-какие рекомендации блюд. Можно почитать состав, узнать цену, питательную ценность, калории, сколько жиров, сколько углеводов. Если мы подтверждаем заказ, он сразу уходит на кухню - и у шеф-повара появляется на экране, что такой-то столик сделал такой-то заказ.

Дмитро Костик – геній комп’ютерних технологій та маркетингу. Пригадує, ще в школі в  9-му класі розробив для телерадіомайстерні комп’ютерну програму з автоматизації. За це отримав шалену на той час платню - 300 доларів. З рідного Стаханова, що на Луганщині, подався по науку до київської політехніки. Там і знайшов однодумців. Уже на перших курсах інституту створили прибутковий бізнес – робили софт на замовлення великих компаній. Але Дмитро вирішив змінювати світ глобально.  
Дмитро Костик – засновник компанії Kodisoft

Первым продуктом стал ИнтеллектДевайсБлютусМаркетинг. Это такие небольшие устройства, которые мы сами разработали: печатные платы спаяли, написали софт. Устройства, которые ставятся в торговых центрах, в местах скопления людей и рассылают рекламу на мобильные телефоны по «блютуз».

Згодом Дмитро разом із друзями перевернули уявлення людей про таку звичну річ, як ресторан. Хлопець створив технологію інтерактивного закладу, де стіл – це комп’ютер, а на стінах змінюються зображення та кольори залежно від настрою відвідувачів.Дмитро Костик – засновник компанії Kodisoft

Наш ресторан -  ресторан-хамелеон, мы используем такую метафору. Он каждый раз другой из-за интерактивных стен, столов и полов. Первый день вы приходите - и можете очутиться в логове дракона, второй день – вы можете побывать в космосе, третий день – например,  у вашей девушки день рождения: на стенах везде ее фотографии, которые осыпаются лепестками роз.

Інноваційними є, каже Дмитро, спеціальні сенсори, які він розробив спільно з колегами. Технологія унікальна, бо дає можливість керувати столиком-екраном навіть на відстані 15-ти сантиметрів від його поверхні.


Дмитро Костик – засновник компанії Kodisoft

У нас не обычный тачскриновый экран, который все привыкли нажимать. У нас он реагирует уже за 15 сантиметров до поверхности, то есть на жесты. Для брезгливых людей, как я, необязательно касаться стола и потом есть руками: можно на расстоянии 15 сантиметров водить руками и все будет комфортно работать. В принципе, таких сенсоров на сегодня в мейнстриме не существует.

Після кіпрського ресторану, інтерактивні заклади з’являться в Дубаї, Барселоні та Канаді. У планах новий, революційний напрямок –  дослідження сновидінь та підсвідомості. Наука не має меж, каже Дмитро. Тож у нього непочатий край роботи. Головне, така діяльність приносить не лише кошти, а й задоволення. А ще він зізнається: приємно бачити, як новітні технології  відкривають перед людиною небачені досі можливості  і змінюють її уявлення про світ.  

У наступних випусках Інтелект.UA ми продовжимо розповідати про відомих та успішних українських науковців. Не пропустіть!
Переглядів: 1636 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/2
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Новини науки
Інформ-партнер
Наше опитування
Чи є в Україні бізнес, який підтримує дитячий інтелект?
Всього відповідей: 762
ПОДІЇ
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ПОШУК